مودریچ در اندیشه خلق یک فصل رویایی با رئال

لوکا مودریچ هافبک کروات باشگاه رئال مادرید با انگیزه بسیار بالا در اردوی پیش‌فصل کهکشانی‌ها حاضر شده تا نشان دهد در صدد خلق یک فصل رویایی با تیم محبوبش است....

به گزارش مدال؛ روز دوشنبه نخستین سالگرد شکست تلخ کرواسی در فینال جام جهانی برابر فرانسه در مسکو بود، روزی فراموش‌نشدنی برای «لوکا مودریچ» که کنار هم‌تیمی‌هایش با وجود ناکامی در کسب قهرمانی، به اسطوره‌های فوتبال کرواسی تبدیل شدند. مودریچ رهبر این تیم بود و بهترین بازیکن جام‌جهانی لقب گرفت، درخششی که او را در مسیر رسیدن به توپ طلا قرار دارد.

اما پایان جام‌جهانی با رسیدن زمان استراحت مودریچ همراه شد و مشاهده خستگی در ساق پاهایش نیاز به هیچ دوربینی نداشت. او روز هشتم آگوست به تمرینات رئال مادرید بازگشت و یک هفته بعد در دیدار برابر اتلتیکومادرید در سوپرجام اروپا، پس از 60 دقیقه به میدان رفت. او می‌دانست هرگز فصل خوبی را شروع نخواهد کرد چرا که همیشه به حضور کامل در تمرینات پیش فصل اهمیت بالایی می‌داد تا خودش را برای فصل جدید آماده کند اما در آن فصل موفق به حضور در پیش‌فصل نشده بود. حالا ولی همه چیز فرق کرده و لوکا به دنبال جبران مافات است.

مسائل روانی

کسانی که با مودریچ کار کرده‌اند به خوبی می‌دانند که او اهمیت بالایی به ریکاوری از خستگی روانی می‌دهد و به همین دلیل نیز جشن بزرگی را پس از بازگشت از جام‌جهانی به کرواسی برپا کرد. او فصل طولانی را پشت سر گذاشته و با باشگاهش هم جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر برده بود.

ولی پس از شکست در فینال مسکو و یک ضربه روحی سنگین، او در بازگشت به رئال مادرید هم در اولین دیدار در سوپرجام اروپا مغلوب اتلتیکومادرید شد. ضمن اینکه شایعات پیرامون انتقال او به اینتر، روزهای سختی را برای او رقم زد.

البته این اولین فصلی نبود که او برای حضور در اردوی پیش‌فصل به مشکل می‌خورد؛ لوکا سال 2012 هم برای آمدن به رئال مادرید از تاتنهام دچار مشکل شد و سرانجام قراردادش 27 آگوست یعنی در روزهای انتهایی اردوی پیش‌فصل به ثبت رسید. او در فصل اولش در رئال مادرید نیز با مشکل مواجه شد ولی در نهایت گلش به منچستریونایتد، او را از لحاظ روحی روانی به شرایط ایده‌آل بازگردادند.

حالا بدور از تمامی حواشی او با آرامش روانی در تمرینات رئال حاضر شده و بر اساس گزارش رسانه‌های اسپانیایی از خوب‌های کهکشانی‌ها بوده است.

باطری‌های شارژ شده

مودریچ حالا با اهمیت ویژه به پیش‌فصل، در صدد رقم زدن یک فصل خوب و رویایی است، فصلی که می‌تواند روزهای درخشانی را برای او در آستانه 34 سالگی رقم بزند. او هر فصل جنگنده ظاهر می‌شود، همیشه یک برنده است و حالا این فصل می‌خواهد به 15 جامی که با کهکشانی‌ها به دست آورده، جام‌های بیشتری را اضافه کند.

بیشتر بخوانید:

هواداران رئال مادرید گرت بیل را هو کردند!

تگ ها


تمرینات رئال‌مادرید اردوی رئال لوکا مودریچ رئال مادرید لالیگا فوتبال