مودریچ؛ ستاره‌ای شایسته

لوکا مودریچ ، ستاره این روزهای دنیای فوتبال که پس از درخشش در جام جهانی هر روز بیشتر از گذشته نامش در میان خبر ها به چشم می خورد تصمیم گرفت در رئال بماند ......

لوکا مودریچ ، ستاره این روزهای دنیای فوتبال که پس از درخشش در جام جهانی هر روز بیشتر از گذشته نامش در میان خبر ها به چشم می خورد تصمیم گرفت در رئال بماند ...

لوکا مودریچ ، ستاره این روزهای دنیای فوتبال که پس از درخشش در جام جهانی هر روز بیشتر از گذشته نامش در میان خبر ها به چشم می خورد تصمیم گرفت در رئال بماند. زندگی او  شامل اتفاقات متعدد و جالبی بوده است.

سخت ترین لحظه زندگی

پدربزرگ او که (که او هم لوکا مودریچ نام داشت) هنگامی که داشت از گله احشام خود مراقبت می کرد مورد هدف گلوله قرار گرفت. مودریچ می گوید: بدترین لحظه زندگی من بود. البته جنگ مرا قوی تر کرده است.

کشف استعداد او

عموی لوکا با پدر او برادر دوقلو هستند و باعث و بانی هر آنچه که لوکا الان دارد عموی او، زلیکوست که استعداد وی را کشف کرد و به آکادمی های مختلف برد.هرچند که در ابتدا به دلیل جثه ضعیف خیلی از باشگاه ها اورا رد می کردند.

کسب افتخارات متعدد

بعد از اینکه او در سال 2005 به دینامو زاگرب پیوست به آنها کمک شایانی کرد تا در کرواسی شکست ناپذیر باشند.آن ها در دو سال 6 عنوان قهرمانی کسب کردند.

جهش فوق العاده زیر نظر خوانده راموس

وقتی خوانده راموس سرمربی تاتنهام شد، باشگاه را مجبور کرد تا با 27 میلیون یورو مودریچ به لندن بیاید که این رقم در نوع خود رکورد محسوب می شد.

یک مادریدی اصیل

راکیتیچ، هم تیمی او در تیم ملی کرواسی می گوید: شما به سختی میتوانید شخصی را پیدا کنید که به اندازه او رئال را دوست داشته باشد و این عشق به بازی در رئال در تک تک حرکات وی مشخص است.

تمجید مربی

زلاتکو دالیچ،سرمربی کرواسی که آن ها را به فینال جام جهانی رساند با بیان اینکه مودریچ انسان فوق العاده ای است گفت: او بهترین بازیکن جام جهانی بود.