مودریچ: ناکامی های متوالی بی دلیل نیست

رئال مادرید امشب یک شکست دیگر را در لالیگا متحمل شد تا از جمع 4 تیم بالای جدول لالیگا خارج شود ......

رئال مادرید امشب یک شکست دیگر را در لالیگا متحمل شد تا از جمع 4 تیم بالای جدول لالیگا خارج شود.

به گزارش مدال، شکستی ناباورانه و البته با داوری جنجالی که بحران رئال در  ابتدای سال جدید میلادی را عمیق تر کرد. رئال در اولین بازی سال خود برابر ویارئال 2-2 متوقف شده بود و بسیاری تصور می کردند که یک پیروزی بی دردسر برابر سوسیداد کسب خواهد کرد اما در عمل اتفاقی باورنکردنی رخ داد.

 

لوکا مودریچ، بهترین بازیکن دنیا در سال 2018 در پایان بازی گفت:« موقعیت های زیادی خلق کردیم ولی توپ نمی خواست وارد دروازه شود. باید تعمق کنیم که چرا اینقدر ساده گل می خوریم و اینکه چرا به سختی گل می زنیم. باید به خودمان نگاه کنیم و بیشتر کار کنیم تا بهتر شویم. باید بازی به بازی سطح خودمان را بالاتر ببریم.

واقعا لحظات سختی را سپری می کنیم. این شرایط برای همه دردناک است و در چنین مواقعی اتحاد مهمترین چیز است. خیلی از بازیکنان از جمله خود من در بهترین فرم نیستیم. این شرایط باید عوض شود. ناکامی پشت ناکامی و این بی دلیل نیست. باید توضیحی برایش پیدا شود. نباید به این فکر کنیم که لالیگا از دست رفته است. بازی به بازی باید پیش رفت. باید مردانه بنشینیم و مشکلات را حل کنیم.»

 

پنالتی:« چه کاری باید انجام می دادیم؟ نه داور سوت زد و نه وی ای آر دخالت کرد. پنالتی واضح بود. البته مشکل ما نه داوری است و نه وی ای آر. بحث بدشانسی هم نیست. مشکل جای دیگری است.»

 

خرید زمستانی:« افراد دیگر در این زمینه تصمیم گیرنده هستند. آنها هر کاری به صلاح تیم باشد انجام می دهند.»

تگ ها


لوکا مودریچ رئال مادرید لالیگا فوتبال