مودریچ: واضح است که جانشینی رونالدو ممکن نیست

لوکا مودریچ همبازی سابق خود را بی‌جانشین می‌داند...

لوکا مودریچ همبازی سابق خود را بی‌جانشین می‌داند

بهترین بازیکن سال جهان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار با آژاکس شرکت کرد.

به گزارش مدال، لوکا مودریچ هافبک کروات رئال مادرید قبل از دیدار برابر آژاکس در لیگ قهرمانان اروپا در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

به نقل از آ.اس، لوکا مودریچ گفت:

دیدار فردا برابر آژاکس: برای ما همیشه بازی های لیگ قهرمانان اروپا مهم هستند مخصوصا دیدار فردا شب (سه شنبه) که مقابل یک تیم خوب بازی می کنیم. آژاکس تیم جوان و جاه طلبی است اما ما می خواهیم به دور بعدی صعود کنیم بنابراین بازی کلیدی و مهمی برایمان است. دیدار آسانی نیست اما آماده رویارویی با آژاکس هستیم و می خواهیم بازی خوبی از خودمان ارائه دهیم تا به صعود ختم شود. آن ها نسبت به بازی رفت تغییری نخواهند کرد و با همان ذهنیت به بازی می آیند. چیزی برای از دست دادن، ندارند و این باعث می شود که خطرناک تر شوند. ما در کنار هم باید آرام باشیم چون نتیجه خوبی در بازی رفت گرفته ایم. در هر پستی آن ها استعدادهای فوق العاده ای دارند و استعدادشان را در بازی رفت نشان دادند. آینده درخشانی دارند.

وضعیت تیم و گرت بیل بعد از باخت: وقتی دو بازی پیاپی مقابل رقیب دیرینه تان را واگذار می کنید، طبیعتا احساس خوبی ندارید. به بازی فردا فکر می کنیم که خیلی مهم است. بزودی زمانی می رسد که وقت تاسف خوردن نداریم. باید روی لیگ قهرمانان اروپا تمرکز کنیم و اتفاقات گذشته رو فراموش کنیم تا بازی خوبی ارائه دهیم. مقابل بارسلونا مخصوصا در جام حذفی بد نبودیم اما موفق به گلزنی نشدیم. باید امیدوار باشیم که در دیدار فردا شب توپ هایمان تبدیل به گل شود. وضعیت گرت بیل را هم خوب می دانم. همیشه در دوران حرفه ای، زمانی می رسد که احساس خوبی نداشته باشی و او را خوشحال می بینم. نباید فراموش کنیم که او برای تیم چه کارهایی انجام داده است. درست است که او در سطح و فرم خوبی نیست اما تلاش می کند تا به فرم خوبی برسد تا به تیم کمک کند. 

صحبت های بعد از باخت به بارسلونا: من نمی توانم به شما بگویم در چه موردی صحبت کردیم. درست نیست چون ما مثل یک خانواده هستیم. ما خوب بازی کردیم اما شانس نداشتیم. ما باید متحدتر باشیم و به اهدافمان فکر کنیم. تا پایان فصل خیلی زمان باقی مانده است و تسلیم نمی شویم.

فصل لوکا مودریچ از نظر شخصی: من فصل را خوب شروع نکردم و شرایط سختی داشتم تا ریتم بازی با تیم را پیدا کنم. در حال حاضر حس بهتر و در سطح بهتری هستم. تلاش می کنم تا بهتر از این شوم تا به تیم کمک کنم.

جای خالی کریستیانو رونالدو حس می شود؟: بله همه ما جای خالی او را حس می کنیم و پیدا کردن جانشین برای او غیر ممکن است. اگر نگاهی به عملکردش در رئال مادرید بیاندازیم، می فهمیم که جای او خالی است. باشگاه سعی کرد با بازیکنان دیگر جای او را پر کند اما آسان نیست. او هر فصل 50 گل به ثمر می رساند و نمی توانید بازیکنی مثل او پیدا کنید. مشکل اصلی تیم این است که در نبود کریستیانو، دو یا سه بازیکن که هر کدام حداقل 20 یا 15 گل بزنند هم نداریم. برای مثال مقابل بارسلونا فرصت های زیاید داشتیم اما در نهایت آن ها ما را مجازات کردند. کریستیانو اینجا نیست اما ما هم نباید به مدت 10 سال شکایت کنیم. باشگاه به بازیکنانی مثل بیل، آسنسیو، بنزما، ماریانو، وینیسیوس و... اعتماد دارد که عملکرد خوبی هم داشتند. گاهی اوقات شرایط آن جور که می خواهی پیش نمی رود اما باید تلاش کنیم. مادرید همیشه باز می گردد.

وینیسیوس: او به تیم سرعت را اضافه کرده است. استعداد و لیاقتش را نشان داده است. او هنوز خیلی جوان است اما عملکردش برای تیم خوب و تاثیرگذار بوده است. استعداد، شخصیت فوق العاده ای دارد و ما در کنارش هستیم تا به او کمک کنیم.برای رئال مادرید خیلی مهم است. 

مورینیو: به شایعات توجهی نداریم و فقط روی خودمان تمرکز کرده ایم. حول اسم رئال مادرید همیشه این شایعات و صحبت ها وجود دارد و ما نمی توانیم از آن اجتناب کنیم. درست زمانیکه کار رئال مادرید را تمام شده می دانند، به اوج بر میگردد مثل سال 2015. هواداران باید به ما اعتماد کنند و به مبارزه ادامه می دهیم.