مودریچ و روزی ‌که مورینیو اشک رونالدو را درآورد

لوکا مودریچ در کتاب بیوگرافی جدید خود به تنش و درگیری مورینیو و رونالدو در رختکن رئال اشاره کرده سات....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ۱۶ روز دیگر از کتاب بیوگرافی جدید لوکا مودریچ به نام "به روش من" رونمایی خواهد شد اما امروز در نشریه کوریره دلو اسپورت، بخش هایی از این کتاب منتشر شد.

ستاره کروات رئال و برنده توپ طلای ۲۰۱۸، هشتمین سال حضورش در رئال را پشت سر می گذارد و همین حالا یکی از افسانه های باشگاه مادریدی محسوب می شود.

مودریچ سال ۲۰۱۲ و با درخواست ژوزه مورینیو بود که از تاتنهام به رئال پیوست. او در آخرین روزهای نقل و انتقالات به رئال پیوست و به سرعت نیز با رئال فاتح یک جام شد. رئال در حضور چند دقیقه ای او توانست بارسا را ۲-۱ شکست داده و فاتح سوپرکاپ اسپانیا شود.

مودریچ در کتاب جدید خود به ذکر خاطره ای از درگیری بین مورینیو و کریستیانو رونالدو پرداخته است.

 اتفاق به سال ۲۰۱۳ و یکی از بازی های کوپا دل ری بر می گردد:« ۲-۰ از حریف مان پیش بودیم اما مورینیو مرتب بر سر رونالدو فریاد می زد و عصبانی بود. روی یک ضربه کرنر، رونالدو یار مستقیمش را تعقیب نکرد و همان باعث خشم مورینیو شد. راستش را بخواهید، از واکنش مورینیو شگفت زده شدم چرا که با حاشیه امنیت خوبی از حریف پیش بودیم.

این تنش در طول بازی ادامه داشت تا اینکه نیمه اول تمام شد. در راه رختکن، رونالدو در مرز گریه بود. او به من گفت هر کاری در بازی انجام می دهم ولی مورینیو همچنان انتقاد می کند. در رختکن شرایط حتی وخیم تر نیز شد. مورینیو همین که وارد رختکن شد، به انتقاد از رونالدو پرداخت. در نهایت با دخالت دیگر بازیکنان، کار به جاهای باریک کشیده نشد.»

رئال در آن سال به فینال کوپا دل ری رسید اما با شکست از اتلتیکو به نایب قهرمانی رضایت داد تا فصل برای این تیم و مورینیو بدون جام به اتمام برسد. نه مورینیو و نه رونالدو مدال خود را دریافت نکردند و آقای خاص کمی بعد از هدایت رئال کنار رفت. رونالدو اما در رئال ماند و سال هایی تکرار نشدنی را رقم زد.

بیشتر بخوانید:
رونمایی از فرمول انتقال لائوتارو به بارسا+ عکس
هواداران بنفیکا و حمله به اتوبوس بازیکنان خودی!
اظهار نظری که دوباره جنجالی شد؛ «خفه شو و دریبلت را بزن!» 

تگ ها


کریستیانو رونالدو لوکا مودریچ ژوزه مورینیو فوتبال جهان تاتنهام یوونتوس رئال مادرید فوتبال