مودریچ و مارسلو از ترکیب رئال مادرید خارج می شوند؟

به دلیل مشکلات انضباطی مارسلو و لوکا مودریچ در دیدار برابر خیرونا در لالیگا اسپانیا، به احتمال فراوان این دو بازیکن از ترکیب کهکشانی ها کنار گذاشته خواهند شد ......

به دلیل مشکلات انضباطی مارسلو و لوکا مودریچ در دیدار برابر خیرونا در لالیگا اسپانیا، به احتمال فراوان این دو بازیکن از ترکیب کهکشانی ها کنار گذاشته خواهند شد.

دو مهره کلیدی باشگاه رئال مادرید به دلیل درگیری های لفظی در دیدار برابر خیرونا از سوی زین الدین زیدان و باشگاه مادریدی مواخذه خواهند شد تا درباره آنها تصمیم گیری شود.

 بر اساس ادعای رسانه های اسپانیایی، مارسلو و لوکا مودریچ به دلیل درگیری لفظی در دیدار برابر خیرونا به احتمال فراوان از ترکیب تیم برابر تاتنهام کناز گذاشته خواهند شد تا بازیکنانی از کاستیا جایگزین وی شوند.

 ماجرای درگیری این دو بازیکن از این قرار بود که در صحنه ای مارسلو توپ را هدر داد تا لوکا مودریچ با فریادهایش به این مدافع برزیلی اعتراض نماید تا مارسلو در جواب به او بگوید: یعنی فقط این اشتباه از من سر زده و خودت توپ را هدر نداده ای ؟ تا ماجرا به رختکن کشیده شود! 

 هنوز خبر موثقی در ارتباط با تصمیم باشگاه در قبال آنها اعلام نشده است، اما مارکا مدعی شده است این دو بازیکن بخشیده شده اند.

تگ ها


اخبار روز UEFA Champions League فوتبال