موراتا: از بازگشت به اتلتیکو احساس غرور می‌کنم

موراتا از علاقه قلبی‌اش به بازی در اتلتیکو می‌گوید...

موراتا از علاقه قلبی‌اش به بازی در اتلتیکو می‌گوید

آلوارو موراتا مهاجم اسبق چلسی که با قراردادی قرضی و بند خرید دائمی به اتلتیکو مادرید پیوسته، بی‌تاب دیدن دوستان سابقش است.
به گزارش خبرنگار مدال، موراتا در نشست خبری مراسم معارفه خود گفت:
حس خوبی دارم و احساس غرور می‌کنم. برای بازگشت به اتلتیکو تلاش زیادی کردم و حالا خوشحالم که اینجا هستم. از کودکی در این باشگاه بودم و خودم را یک عضو جدید نمی‌دانم. الان حدس می‌زنم سال‌های زیادی در اتلتیکو خواهم ماند. افرادی که من را می‌شناسند، می‌دانند که حس واقعی من چیست و چه حالی دارم.
 او تاکید کرد: نیازی نبود سیمئونه من را متقاعد کند. سرنوشت این بود که به اتلتیکو برگردم و برای شروع کار با هم تیمی‌هایم بی‌تاب هستم. وقتی ایجنتم اطلاع داد که شرایط پیوستنم به اتلتیکو وجود دارد، هر چیز دیگری آسان بود و تصمیم‌گیری برایم راحت شد. می‌خواهم هر چه زودتر تمریناتم را شروع کنم و دوست دارم کوکه را ببینم که باهم از کودکی در اتلتیکو بودیم.
 موراتا درباره گلزنی احتمالی به رئال و یوونتوس تصریح کرد: این یک مشکل اما شیرین است. امیدوارم بارها به چنین چیزی فکر کنم و این یعنی اوضاع خوب پیش رفته است.
 مهاجم اتلتیکو درباره حس علاقه به تیمش گفت: نیازی به اثبات و توضیح چیزی نیست. وقتی اینجا هستم یعنی علاقه قلبی‌ام این بوده و خواهان بازی در اینجا بودم. الان زمان حرف زدن نیست و باید در زمین خودم را نشان دهم و توانایی‌هایم را اثبات کنم.