موراتا: انتقال به اتلتیکو بهترین اتفاق ممکن بود

آلوارو موراتا ستاره اتلتیکومادرید از این که چلسی را به مقصد پایتخت اسپانیا ترک کرده، بسیار خوشحال است...

مهاجم اسپانیایی اتلتیکومادرید از ماندن در این تیم خوشحال است.

به گزارش مدال، بعد از سپری کردن یک فصل و نیم نه چندان خوب در لیگ برتر و لباس چلسی، آلوارو موراتا زمستان سال قبل و با قراردادی قرضی راهی اتلتیکومادرید شد و در نهایت روخی بلانکوس قرارداد وی را در تابستان امسال دائمی کرد. حالا آلوارو موراتا که در گذشته با رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان هم شده، مدعی شد اگر با اتلتیکومادرید موفق به فتح جام شود این مهم‌ترین دستاورد دوران ورزشی‌اش خواهد بود.

آلوارو موراتا گفت: "انتقال به اتلتیکومادرید بهترین اتفاقی بود که در دوران ورزشی‌ام برای من رخ داده است. اگر بتوانم با لباس این باشگاه به عناوبن قهرمانی دست یابم برای من معانی بیشتری خواهد داشت و نسبت به تمامی دستاوردهایی که در گدذشته در فوتبالم داشته‌ام متفاوت خواهد بود."

موراتا در مورد جدایی بازیکنانی چون آنتوان گریزمان و دیگو گودین از این تیم گفت: "بازیکنانی باکیفیت و به ویژه شخصیت‌های بزرگی اخیرا اتلتیکومادرید را ترک کرده اند. من امیدوار بودم دوران حضور آنها در اتلتیکو ادامه پیدا کند اما هر بازیکنی شرایط و مسیر خاص خود را دارد.

لازم نیست من به شما بگویم که گریزمان چقدر بازیکن بزرگ بوده است. او یکی از بهترین بازیکنانی است که اتلتیکومادرید در سال‌های اخیر در اختیار داشته است."

اخبار مرتبط:

حضور خامس در اتلتیکو جدی شد؛ روخی‌بلانکو در فاز فروش

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان آلوارو موراتا چلسی اتلتیکو مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال