موراتا: حاضرم یک بار دیگر برای رئال مادرید بازی کنم

با وجود دو بار بیرون رانده شدن از سانتیاگو برنابئو، مهاجم اسپانیایی چلسی می گوید دوست دارد یک بار دیگر بازی برای کهکشانی ها را تجربه کند ......

با وجود دو بار بیرون رانده شدن از سانتیاگو برنابئو، مهاجم اسپانیایی چلسی می گوید دوست دارد یک بار دیگر بازی برای کهکشانی ها را تجربه کند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، آلوارو موراتا که تابستان امسال پس از تنها یک فصل حضور در رئال مادرید پس از ترک یوونتوس، با قراردادی 65 میلیون یورویی به چلسی پیوست، می گوید دوست دارد که بار دیگر به سفیدپوشان مادرید ملحق شود، البته به شرط آنکه با آبی پوشان لندن همه افتخارات را کسب کند.

موراتا سال 2014 رئال را به دلیل پیدا نکردن فرصت بازی در ترکیب اصلی به مقصد یوونتوس ترک کرد و پس از دو فصل بازی برای بانوی پیر به مادرید برگشت اما او باز هم زیر سایه مثلث BBC قرار گرفت و به این ترتیب راهی چلسی شد، تیمی که با آن شروع خوبی در لیگ برتر داشته است. با این حال او هنوز هم رؤیای تبدیل شدن به یک بازیکن در ترکیب اصلی رئال مادرید را در سر می پروراند.

موراتا در گفت و گو با رادیو کادنا سر اسپانیا، در پاسخ به این سؤال که آیا دوست دارد دوباره برای رئال مادرید بازی کند، اظهار داشت: البته که دوست دارم به رئال مادرید برگردم اما زمانی که همه جام های ممکن را با چلسی بردم و دورانی موفق و طولانی را با این تیم تجربه کردم.نه گفتن به رئال سخت است به خصوص اگر یک رئالی باشی. هیچ کسی از آینده خبر ندارد اما راستش را بخواهید من فکر می کنم که بازگشتم به رئال بسیار بعید و پیچیده باشد، آن قدر که من حتی به آن فکر هم نمی کنم. من واقعاً خودم را مدیون چلسی می دانم و الان در این تیم از وضعیتم راضی ام و به تنها چیزی که فکر می کنم بازی برای این تیم است.

موراتا ادامه داد: بدون شک من به دنی کارواخال و ناچو فرناندس (دو بازیکن فعلی ترکیب اصلی رئال مادرید که مانند موراتا محصول آکادمی باشگاه کهکشانی ها هستند) حسادت می کنم. رئال مادرید تیم طراز اولی است. خب من هم بدون شک دوست داشتم که تمام دوران بازیگری ام را در رئال مادرید سپری کنم اما وقتی که امکانش فراهم نباشد باید به کارم ادامه می دادم.

تگ ها


اخبار روز آلوارو موراتا رئال مادرید فوتبال