موراتا: رئالی‌ها مثل بچه‌ با من رفتار کردند

مهاجم اسپانیایی آبی پوشان لندنی می گوید هیچگاه تمایلی به جدایی از یوونتوس نداشته اما بر اساس توافق نامه قراردادی بین یووه و رئال مادرید چاره ای جز ترک تورین نداشته است ......

مهاجم اسپانیایی آبی پوشان لندنی می گوید هیچگاه تمایلی به جدایی از یوونتوس نداشته اما بر اساس توافق نامه قراردادی بین یووه و رئال مادرید چاره ای جز ترک تورین نداشته است.

آلوارو موراتا که بین سال های 2014 تا 2016 در تیم یوونتوس عضویت داشت و با این تیم دو بار فاتح اسکودتو شد و سپس به خاطر بندی که در قراردادش وجود داشت، رئال مادرید او را به سانتیاگوبرنابئو بازگرداند، اما حضور وی در جمع کهشانی ها هم تنها یک فصل به طول انجامید و او در نهایت در این تابستان به چلسی پیوست.

مهاجم کنونی تیم فوتبال چلسی در گفت وگو با روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» گفت: چرا بازگشت به رئال مادرید را انتخاب کردم؟ چون قراردادی وجود داشت و باید به آن احترام می گذاشتم. بابت جدایی از یوونتوس خیلی ناراحت شده بودم و احساس می کردم به خانه اول بازگشته ام. پیش از پیوستنم به یوونتوس، رئالی ها مثل بچه با من رفتار کردند.

وی در تمجید از باشگاه یوونتوس گفت: یوونتوس باشگاهی فوق العاده حرفه ای با روحیه برتری جویی است. دو فصل حضور در آنجا فوق العاده بود. به عنوان یک پسر به یووه رفتم و به عنوان یک بازیکن واقعی آنجا را ترک کردم. برای یک اسپانیایی، ایتالیا بهترین کشور برای زندگی کردن است. ایتالیا همه چیز دارد، زیبایی، تاریخ، هنر، آشپزی و مد. هیچگاه مایل به ترک ایتالیا و یوونتوس نبودم.

تگ ها


اخبار روز آلوارو موراتا چلسی فوتبال