موراتا: فکر می‌کردم که رونالدو در رئال می‌ماند

......

 

کریستیانو رونالدو در تابستان دست به تصمیم عجیبی زد. او پیش از این تاکید کرده بود که در صورت جدایی از رئال مادرید به منچستر یونایتد بازخواهد گشت اما او به یکباره تصمیم گرفت که یوونتوس را به عنوان تیم بعدی خود انتخاب کند.

موراتا ستاره سابق یوونتوس که در رئال با کریستیانو رونالدو همبازی بود اینگونه به پیوستن این بازیکن به یوونتوس واکنش نشان داد: باید اعتراف کنم که این انتقال را باور نمی‌کردم. فکر می‌کردم که رونالدو در رئال می‌ماند و قراردادش را تمدید می‌کند.

او ادامه داد: با مدیر ورزشی یوونتوس تماس گرفتم. او به من گفت که آیا می دانی قرار است که چه بازیکنی به تیم ما اضافه شود. او گفت رونالدو به تورین می آید و من نمی توانستم که باور کنم. این انتقال قبل از جام جهانی نهایی شد و حتی پدر و مادرم هم باور نمی کردند.

موراتا به ستایش از باشگاه یوونتوس پرداخت و گفت: رونالدو یک باشگاه بزرگ را ترک کرد تا در یک باشگاه بزرگ دیگر بازی کند و از این نظر تصمیم او اشتباه نیست چرا که یوونتوس هم مانند رئال باشگاه بزرگی است. یووه از نظر فنی تاکتیکی ترین تیم است. هر ساله درباره رونالدو می گویند که زیاد گل نمی زند اما در پایان فصل 50 گل می زند. یووه با رونالدو خطرناک ترین تیم خواهد شد.

تگ ها


آلوارو موراتا چلسی لیگ برتر فوتبال