موراتا: هماهنگ شدنم با تیم زمان زیادی نبرد

موراتا معتقد است که با هم‌تیمی‌های جدیدش به هماهنگی خوبی رسیده است...

موراتا معتقد است که با هم‌تیمی‌های جدیدش به هماهنگی خوبی رسیده است

آلوارو موراتا از شرایط خوب تیمش راضی است.

به گزارش مدال، مهاجم گل‌زن اتلتیکومادرید بعد از چند بازی سرانجام موفق شد اولین گلش را برای اتلتیکومادرید به ثمر برساند و روند صعودی خودش را ادامه دهد.

مورتا در مورد گل‌زنی مقابل ویارئال و برد تیمش در خانه گفت:

"از برد تیم و البته اولین گلی که برای تیم به ثمر رساندم بسیار خوشحالم. از اینکه اتلتیکومادرید را انتخاب کردم احساس رضایت‌مندی می‌کنم. باید در بازی‌های داخل خانه پیروز شویم و دژی در اینجا درست کنیم که هیچ تیمی در امان نباشد. رقابت با مسی و بارسلونا خیلی سخت است و این مسئله‌ای نیست که بتوان آن را کتمان کرد. تنها کاری که می‌توانیم بکنیم برد در تمام بازی‌ها و انتظار برای لغزش بارسلوناست.

اشتباهات داوری را نمی‌توان کاری کرد. در واقع وضعیت داوری‌ها همین است که می‌بینید. باعث تعجب است که چه موقع داورها صحنه‌ها را بررسی می‌کنند و چه موقع سوت قطعی می‌زنند. البته اگر ما با قدرت پیش برویم این مسائل روی کار ما اثری نخواهد داشت.

برای کمک به تیم و پیشرفت خودم به مادرید آمدم و از حمایت هواداران تشکر ویژه می‌کنم و برای جبران محبتشان تمام توانم را برای موفقیت تیم می‌گذارم. به باشگاه و مربی که به من اعتماد کامل کنند نیاز داشتم و مدت‌ها بود که دنبال چنین شرایطی می‌گشتم. به لطف کمک بازیکنانِ هم‌تیمی‌ام به هماهنگی خوبی با بقیه رسیده‌ام و این موضوع آنقدرها هم سخت و زمان‌بر نشده است."