موراتی: اینتر شاید دیر یا زود رونالدو را بخرد

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از گاتزتا دلواسپورت، بعد از اعلام این که کریستیانو رونالدو می خواهد رئال مادرید را ترک کند، صحبت های زیادی درباره مقصد احتمالی این بازیکن به میان آورده شده است ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از گاتزتا دلواسپورت، بعد از اعلام این که کریستیانو رونالدو می خواهد رئال مادرید را ترک کند، صحبت های زیادی درباره مقصد احتمالی این بازیکن به میان آورده شده است. در این بین از اینتر نیز به عنوان تیم هایی یاد شده که می خواهد رونالدو را به خدمت بگیرد.

ماسیمو موراتی، رییس سابق اینتر در واکنش به این اخبار، گفت : به صراحت تاکید می کنم باشگاه اینتر توانایی جذب بازیکنی در حد و اندازه رونالدو را ندارد و این اخبار کذب و مخصوص روزنامه ها است. علاوه بر این بازیکنی هم مانند کریستیانو رونالدو دوست دارد به تیمی برود که خیالش بابت قهرمانی راحت باشد. با این حال شاید سران باشگاه دیر یا زود به سراغ جذب چنین افرادی بروند.

او درباره وضعیت اینتر نیز گفت : بعد از حضور لوچانو اسپالتی به عنوان سرمربی منتظر هستیم که تغییر و تحولات را در باشگاه بررسی کنیم. من نسبت به آینده اینتر خوش بین هستم و معتقدم که اسپالتی از این توانایی برخوردار است که اینتر را بار دیگر به دوران اوج خود بازگرداند. مساله نخست در حال حاضر جذب بازیکن است که باید از طرف باشگاه اعلام شود. حفظ بازیکنان مدنظر اسپالتی اولویت باشگاه است. می دانیم که حضور موفق در فصل نقل و انتقالات می تواند ضامن موفقیت اینتر شود.

او در پایان صحبت های خود گفت : همه چیز به سرمربی باز نمی گردد. بازیکنان هم باید مسئول شرایط تیم باشند. آنها باید شخصیت و کیفیت خودشان را در این فصل نشان دهند. فصل گذشته برای ما بسیار بد پیش رفت و خاطرات بدی را بر ذهن هواداران گذاشت و باید در این فصل جبران مافات کرد و آن اتفاقات را به دست فراموشی سپرد.

 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو فوتبال