مورد جالب ستاره بایرن در آستانه فینال لیگ قهرمانان

نامزد آلفونسو دیویس ستاره کانادایی بایرن مونیخ بازیکن تیم زنان پاری سن ژرمن، حریف مونیخی ها در فینال لیگ قهرمانان است....

به گزارش "ورزش سه"، آلفونسو دیویس که ژانویه ۲۰۱۹ با ۱۲ میلیون یورو و به عنوان فوتبالیستی گمنام از تیم ونکوور وایت کپس به بایرن پیوست، حالا تبدیل به بهترین مدافع چپ دنیا شده است. او که به دلیل سرعت و تکنیک خیره کننده اش دیگر یک چهره شناخته شده در دنیای فوتبال محسوب می شود، نقش مهمی در فینالیست شدن بایرن در لیگ قهرمانان داشته و یکشنبه شب از امیدهای باشگاه مونیخی در فینال برابر پاری سن ژرمن خواهد بود.

بایرن با شکست چلسی، بارسا و لیون به فینال رسیده و پی اس جی هم دورتموند، آتالانتا و لایپزیش را در مراحل قبل از پیش رو برداشته است. 

نکته جالب در مورد دیویس ۱۹ ساله، حضور نامزد او در باشگاه رقیب یعنی پی اس جی است. جوردین هویتما فوتبالیست کانادایی ۱۹ ساله تیم زنان پی اس جی، نامزد آلفونسو دیویس است و این دو سه سال است که با یکدیگر هستند اما یکی در بایرن توپ می زند و دیگری در پی اس جی حضور دارد.

قطعا روز یکشنبه هویتما با معضل بزرگی روبرو خواهد بود. یک طرف میدان پی اس جی حضور دارد و یک طرف دیگر نامزدش که تمام تلاش خود برای شکست تیم پاریسی خواهد کرد.

دوری بین مونیخ و پاریس هم نتوانسته رابطه بین این دو را کمرنگ کند و حداقل در صفحات اجتماعی شان مشخص است که ارتباط عاطفی محکمی بین شان حکمفرماست.

تگ ها


بایرن مونیخ پاری سن ژرمن آلفونسو دیویس