مورد عجیب ,حضور یک مسئول زن در مراسم رژه

حضور سوال برانگیز یک مسئول زن ایرانی در افتتاحیه بازیهای کشورهای اسلامی یک مسئول زن که رشته ورزشی مربوط به او نماینده ای در بخش ب ......
حضور سوال برانگیز یک مسئول زن ایرانی در افتتاحیه بازیهای کشورهای اسلامی

یک مسئول زن که رشته ورزشی مربوط به او نماینده ای در بخش ب ...

حضور سوال برانگیز یک مسئول زن ایرانی در افتتاحیه بازیهای کشورهای اسلامی

یک مسئول زن که رشته ورزشی مربوط به او نماینده ای در بخش بانوان ندارد ، در مراسم رژه کاروان ایران در افتتاحیه بازی های کشور های اسلامی شرکت کرد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، مراسم افتتاحیه بازی های کشور های اسلامی شب گذشته در باکو آذربایجان برگزار شد و کاروان ایران متشکل از ورزشکاران رشته های مختلف، روسای فدراسیون ها  و کادرسرپرستی ایران در مراسم رژه شرکت کرد.

در میان نفرات حاضر در مراسم رژه افتتاحیه، حضور یک مسئول بسیار سوال برانگیز بود. در حالی که تیم ملی تنیس بانوان ایران نماینده ای در بازی های باکو ندارد، شاهد حضور نایب رییس بانوان فدراسیون تنیس در مراسم رژه بودیم.

تیم ملی تنیس ایران تنها سه نماینده مرد در این رقابتها دارد که مجید شایسته رییس فدراسیون تنیس با تیم به باکو رفته است اما سوال اینجاست چرا آنها نایب رییس بانوان را که همسر یکی از روسای فدراسیون ها نیز است را نیز به همراه خود برده اند؟

این اتفاق در حالی رخ داده که پیش از برگزاری بازی ها، رشته ها به دلیل مشکلات مالی و کمبود اعتبارات برای حضور در باز های باکو سهمیه بندی شدند و اعلام شد قرار است کاروان کیفی به این رقابتها اعزام شود و حتی نام برخی ورزشکاران از فهرست حذف شد.