Banner

مورد عجیب خالد؛ از نصیرزاده فیلم دارد!

مدیرعامل ماشین سازی تاکید کرد:بعد از جلسه با خالد شفیعی به من گفتند که این بازیکن از حرف های من در خلال جلسه فیلم گرفته است...

به گزارش مدال، خالد شفیعی که در پایان لیگ هجدهم از سپاهان جدا شده بود، بعد از مدتی به ماشین سازی تبریز پیوست و در تمرینات و بازی های دوستانه این تیم نیز حاضر بود اما در آستانه دیدار تیمش با استقلال ناگهان اردوی ماشین سازی را ترک کرد!

در این خصوص گفته شد که شفیعی با مسئولان ماشین سازی بر سر مسائل مالی توافق نکرده و ترجیح به جدایی داده اما هوشنگ نصیرزاده سرپرست باشگاه تبریزی روایت جالبی از ماجرای جدایی شفیعی دارد. او می گوید: «وقتی امور باشگاه را در دست گرفتم متوجه شدم رقم قرارداد شفیعی خارج از معقول است و رقمی تقریبا 2.5 برابر سقف قراردادهای باشگاه در قراردادش ذکر شده. پیگیر که شدم مسئولان باشگاه گفتند او طلبی از تراکتور دارد که شکایت کرده و به حکم رسیده و با توجه به اینکه اسپانسر دو باشگاه ماشین سازی و تراکتور هواپیمایی آتا و مشترک است قرار بر این شده که آن طلب روی قراردادش با ماشین سازی آورده شود و او طلبش را ببخشد.»

او ادامه داد: «بعد از این اتفاق با خود شفیعی خصوصی صحبت کردم و او گفت که طلبش از تراکتور سر جای خودش است و ربطی به مبلغ قراردادش با ماشین سازی ندارد. این مساله اما خارج از عرف باشگاه ما است و در جلسه هم شفیعی نپذیرفت که طلبش از تراکتور را ببخشد. از این رو با توجه به اینکه قرارداد شفیعی فقط امضای خود بازیکن را دارد و هیچ مسئولی از باشگاه آن را امضا نکرده من گفتم که او می تواند جدا شود.»

نصیرزاده صحبت هایش را با یک ادعای عجیب به پایان برد: «بعد از جلسه با شفیعی به من گفتند که این بازیکن از حرف های من در خلال جلسه فیلم گرفته است. البته حرف خاصی نزدیم و من هم پشت میزم بودم و مشکلی نیست ولی این کار چندان جالب نیست. با این وجود اگر شفیعی بخواهد با بخشیدن طلبش از تراکتور می تواند به کارش در ماشین سازی ادامه دهد وگرنه می تواند جدا شود و به تیم دیگری بپیوندد.»

بیشتربخوانید:

قرارداد خالد شفیعی فسخ نشده است

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران خالد شفیعی نصیرزاده شفیعی هوشنگ نصیرزاده ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال