مورد عجیب در یک تیم لیگ برتری هندبال

هندبالیست تیم مس کرمان می گوید: در اواسط فصل با ما قرارداد داخلی بستند و اعلام کردند اگر آن را امضا نکنیم، خبری از پول نیست ......

هندبالیست تیم مس کرمان می گوید: در اواسط فصل با ما قرارداد داخلی بستند و اعلام کردند اگر آن را امضا نکنیم، خبری از پول نیست ...

هندبالیست تیم مس کرمان می گوید: در اواسط فصل با ما قرارداد داخلی بستند و اعلام کردند اگر آن را امضا نکنیم، خبری از پول نیست.

به گزارش مدال  به نقل از سجاد ندری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه در فصل پیش برای تیم مس کرمان توپ زده است، اضافه کرد: یکی از کوتاه ترین لیگ های برتر هندبال را شاهد بودیم و چون چند تیم مطرح انصراف  داده بودند، مبلغ قراردادها خیلی کم شده بود و افت زیادی داشت.

وی ادامه داد: بیشتر تیم ها مشکلات زیادی داشتند و همین باعث شده بود که بازیکنان انگیزه کافی نداشته باشند و خیلی ها دوست داشتند لیگ سریع تر تمام شود.

ندری با بیان اینکه بین 50 تا 60 درصد قراردادش را از تیم مس کرمان گرفته است، یادآور شد: مسئولان باشگاه بعد از هشت بازی برای ما قرارداد داخلی آوردند و اجبار کردند یا آن را امضا کنیم یا از پول خبری نیست. خیلی مطالب نامربوط و خنده داری در آن قید شده بود و من آخرین بازیکنی بودم که آن قرارداد را امضا کردم و اتفاق عجیبی در وسط فصل بود.

این هندبالیست لرستانی تأکید کرد: اگر اول فصل قرارداد داخلی را ارائه می دادند، امکان نداشت با تیم مس قرارداد ببندم اما در اواسط فصل چاره ای نداشتیم و مجبور بودیم آن را امضا کنیم.

وی با اشاره به اینکه دو فصل پیش برای تیم کفش ملی در لیگ برتر توپ زده است، تصریح کرد: آن فصل هم پول زیادی نگرفتیم و به جای پول فقط وعده و وعید تحویل ما می دادند. هیچکدام از بازیکنان کفش ملی قرارداد نداشتیم اما کارت بازی ما صادر شده بود و شرایط عجیبی داشت.

ندری گفت: در این دو فصل خیلی اذیت شدم و از لحاظ مالی شرایط بدی داشتم. قبل از شروع لیگ از کشورهای رومانی و ترکیه پیشنهاد داشتم و حتی برای رفتن به تیم ترکیه ای بلیط هواپیما گرفته بودم و تا فرودگاه هم رفتم که به علت مشکلات شخصی منصرف شدم و یکی از بزرگ ترین اشتباهات ورزشی ام را انجام دادم.

این هندبالیست ملی پوش با بیان اینکه اگر شرایط لیگ به همین منوال باشد، ترجیح می دهم به خارج بروم، افزود: به طور شفاهی صحبت هایی با چند تیم خارجی داشته ام اما هنوز چیزی قطعی نشده است.