مورد عجیب پنالتی‌های رئال و بارسا در لالیگا

برای رئال مادرید در لالیگای فصل جاری تنها یک بار اعلام پنالتی شده است. اتفاقی که امروز سوژه یکی از سوالات از کارلو آنچلوتی نیز بود....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید فردا شب در سن مامس آخرین بازی سال ۲۰۲۱ خود را در برگزار خواهد کرد. پس از ۱۸ بازی رئال مادرید ۴۳ امتیاز کسب کرده و صدرنشین قاطع لالیگاست. رئال با ۳۹ گل زده و با اختلاف، بهترین خط حمله رقابت ها را نیز از آن خود کرده و جالب اینکه در تمام فصل جاری داوران لالیگا تنها یک بار برای این تیم پنالتی گرفته اند که در بازی برابر سلتا بود. پنالتی ای کم اهمیت چرا که برد رئال قطعی شده بود.

اگر نگاهی به گل سال ۲۰۲۱ داشته باشیم، قضیه جالب تر نیز خواهد شد چرا که در سال ۲۰۲۱ برای رئال سه بار اعلام پنالتی شده که داور یکی‌اش را هم پس گرفت. در بازی جنجالی فصل گذشته برابر سویا بود که داور میدان ابتدا پنالتی روی کریم بنزما را اعلام کرد ولی با دخالت وی ای آر این پنالتی را باطل کرد و برخورد مشکوک توپ به دست ادر میلیتائو که ثانیه هایی قبل رخ داده بود را به سود سویا پنالتی گرفت.

در بازی اخیر رئال برابر کادیز نیز رئالی ها اعتقاد داشتند دو پنالتی برای شان اعلام نشد. در دیداری که بدون گل مساوی شد، برخورد مدافعان کادیز با ادن هازارد و کریم بنزما مشکوک به پنالتی بود ولی داور اعتقادی نداشت.  در نقطه مقابل برای بارسا فقط در فصل جاری داوران لالیگا ۵ پنالتی اعلام کرده اند. 

آنچلوتی در نشست خبری امروز خود و در واکنش به این مساله گفت:« فقط ۲ پنالتی؟ این مساله عادی نیست ولی امیدوارم سال ۲۰۲۲ از این حیث خوش شانس تر باشیم.»

تگ ها


رئال مادرید بارسلونا