مورد عجیب ,چرا لیگ آزادگان تمام نمی‌شود؟

مسئولان سازمان لیگ پس از برگزاری یک فصل منظم لیگ آزادگان، این رقابت ها را نیمه کاره رها کرده اند و مشخص نیست برای برگزاری دیدار تکراری خونه به خونه و نساجی چه تصمیم اتخاذ می کنند! به گزارش مدال به نقل از ایسنا، هفته پایانی فصل ۹۶-۹۵ لیگ آزادگان روز یازدهم اردیبهشت برگزار شد که در نهایت دو تیم صعود کننده به لیگ برتر و ......

مسئولان سازمان لیگ پس از برگزاری یک فصل منظم لیگ آزادگان، این رقابت ها را نیمه کاره رها کرده اند و مشخص نیست برای برگزاری دیدار تکراری خونه به خونه و نساجی چه تصمیم اتخاذ می کنند!

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، هفته پایانی فصل ۹۶-۹۵ لیگ آزادگان روز یازدهم اردیبهشت برگزار شد که در نهایت دو تیم صعود کننده به لیگ برتر و سه تیم سقوط کرده به لیگ دو مشخص شدند. اما جالب اینجاست تا الان که بیش از دو هفته از آن روز می گذرد، هنوز لیگ دسته اول به پایان نرسیده و یک بازی باقی مانده است.

حتی افرادی که جسته و گریخته لیگ آزادگان را پیگیری می کنند، در جریان بازی جنجالی و پر برخورد داربی مازندران بین خونه به خونه بابل و نساجی مازندران هستند. در این دیدار که با تساوی یک بر یک پیگیری می شد، تماشاگران با یکدیگر و با مسئولان برقراری نظم درگیر شدند و با ورود هواداران نساجی به داخل زمین، بازی نیمه کاره ماند. پس از این اتفاق ها کمیته انضباطی در حکمی عجیب و غیرمنتظره رای به پیروزی سه بر صفر خونه به خونه داد که با اعتراض مدیران نساجی، کمیته استیناف این رای را نقض کرد و دستور به برگزاری دیدار تکراری داد. البته این بار هر دو تیم نسبت به این حکم اعتراض داشتند؛ نساجی به محرومیت تماشاگرانش و خونه به خونه به تغییر نتیجه سه بر صفر!

پس از رای کمیته استیناف، روز هشتم اردیبهشت به عنوان تاریخ برگزاری دیدار تکراری انتخاب شد ولی پس از اینکه خونه به خونه اعلام کرد در اعتراض به حکم دوم در این دیدار حاضر نمی شود، بازی تکراری هم لغو شد.

این ماجرا ادامه پیدا کرد تا امروز که علاوه بر خونه به خونه ای ها، مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی هم اعلام کرد حاضر به میدان رفتن در این دیدار نیستند. اعتراض خونه به خونه به این موضوع بوده که باید همان نتیجه سه بر صفر برای این دیدار ثبت می شده و ادله مسئولان نساجی هم برای به میدان نرفتن در این دیدار تاثیرگذار نبودن نتیجه این دیدار در جایگاه این تیم در جدول رده بندی لیگ آزادگان است. مسئولان برگزاری لیگ آزادگان هم در اظهار نظر نسبت به این موضوع سکوت کرده اند و تنها در واکنش به این موضوع اعلام می کنند منتظر حکم جدید کمیته انضباطی هستند. با این شرایط مشخص نیست، آیا تصمیم دارند این روضه سکوت را ادامه دهند تا بدون اتمام لیگ آزادگان ۹۶-۹۵، فصل جدید این مسابقات را آغاز کنند یا نه؟!

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال