مورد عجیب کپا؛ همه سردرگم و گیج بودند!

تنها چنددقیقه بعد از سرپیچی کپا از دستور تعویضی که کادرفنی چلسی برای او در نظر گرفته بودند، تمام دنیا و فضای مجازی از تمرد گرانترین گلر دنیا نوشتند ......

تنها چنددقیقه بعد از سرپیچی کپا از دستور تعویضی که کادرفنی چلسی برای او در نظر گرفته بودند، تمام دنیا و فضای مجازی از تمرد گران‌ترین گلر دنیا نوشتند.  از اینکه طبق قانون هیچ کس نمی‌تواند بازیکن را مجبور به خروج از زمین کند، اما بعد از پایان مسابقه باشگاه احتمالا جریمه‌ای سنگین برای او در نظر خواهد گرفت.حواشی عجیبی که بیننده‌‎های تلویزیونی را شوکه کرده بود، اما بعد از پایان مسابقه، گلر 23ساله اسپانیایی با تعجب از این گفت که قصد سرپیچی نداشته و فقط می‌خواسته اعلام کند هیچ مشکلی برای ادامه مسابقه ندارد.

« در هیچ لحظه‌ای از بازی من قصد نداشتم که سرپیچی یا کاری شبیه آن انجام دهم و از دستور سرمربی اطاعت نکنم. این فقط یک سوءتفاهم بود. از آنجایی که من دو بار در زمین بازی تحت مداوای پزشک تیم قرار گرفته بودم، ساری فکر می‌کرد که من در شرایطی نیستم که بتوانم به بازی ادامه دهم. همین موضوع سبب شد که دو سه دقیقه‌ای همه سردرگم و گیج شوند تا اینکه پزشکان به نیمکت رسیدند و همه چیز را برای سرمربی و دیگر اعضای کادر فنی به خوبی توضیح دادند. ساری فکر می‌کرد که من نمی‌توانم به بازی ادامه دهم و من هم سعی‌ام را کردم که بگویم مشکل فیزیکی ندارم. متوجه شدم که از بیرون، ماجرا طور دیگری به نظر می‌رسد. نمی‌دانم این اتفاق چه تصویری ساخته اما می‌دانم که منظره خوبی نداشته است. من با سرمربی صحبت کردم. فکر می‌کنم که همه اینها ناشی از سوءتفاهم بوه است. می‌‌فهمم که در تلویزیون و در شبکه‌های اجتماعی ما داریم درباره این موضوع صحبت می‌کنیم اما من اینجا آمده‌ام تا درباره‌اش توضیح دهم و بگویم که نمی‌خواستم مقابل سرمربی بایستم. ما الان با هم صحبت کرده‌ایم و تنها چیزی که می‌خواهم بگویم این است که حالم خوب است.»