۲+۱ مورد کرونا در تیم ماشین سازی

عباس زاده پزشک تیم ماشین سازی تبریز از دو مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس و یک مورد مشکوک در این تیم خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،  صبح دیروز اعضای تیم ماشین سازی تبریز جهت برگزاری اولین دیدار خود بعد از شیوع کرونا ویروس آزمایشات PCR را انجام داد که بار دیگر موارد مثبتی در این آزمایشات دیده می شود.

دکتر عباس زاده پزشک تیم ماشین سازی تبریز در این خصوص اظهار داشت: متاسفانه با تمامی سختگیری های انجام شده در رعایت پروتکل های بهداشتی بار دیگر با دور مورد مثبت و یک مورد مشکوک در تیم ماشین سازی روبرو هستیم که جواب آزمایشات دو مورد از آن قطعی بوده و یک مورد مشکوک به آزمایشات تکمیلی ارجاع داده شد تا ۲۴ ساعت آینده تکلیف آن مشخص خواهد شد.

پزشک تیم ماشین سازی درخصوص موارد جدید مثبتی های اعلام شده گفت: دو نفر که به این ویروس مبتلا شده اند و از همراهی تیم باز ماندند و از امروز وارد قرنطینه خانگی خواهند شد و مورد سوم نیز که مشکوک بوده اگر تا زمان پرواز تیم جواب آزمایشات به دستمان برسد در مورد آن با توجه به نتیجه بدست آمده تصمیم گیری خواهد شد و درصورت عدم دریافت جواب آزمایشات تا زمان پرواز، مورد سوم نیز اجازه همراهی تیم را نخواهد داشت.

تیم ماشین سازی فردا در اولین بازی خود باید مقابل فولاد خوزستان قرار بگیرد. این در حالی است که نام افراد مبتلا به کرونا رسانه ای نشده است.

بیشتر بخوانید:

مسئولیت اساسنامه با کسانی است که آنرا اصلاح کردند

هیچ بازیکنی در ذوب آهن کرونا ندارد

 

 

تگ ها


ویروس کرونا ماشین سازی تبریز فوتبال ایران ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال