موریبا: مدیران بارسلونا درباره من دروغ گفتند

ایلایش موریبا، بازیکن جدید لایپزیش، با حمله به مدیران بارسلونا مدعی شد که آنها پیش از انتقال او به تیم آلمانی، مطالب دروغی را درباره این بازیکن در رسانه‌ها مطرح کرده‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، موریبا پس از۱۱ سال حضور در آکادمی باشگاه بارسلونا در ژانویه سال جاری میلادی به تیم اول راه پیدا کرد اما در نهایت تصمیم گرفت که قراردادش را با این تیم تمدید نکند. بارسلونا نیز تصمیم گرفت درباره از دست دادن او به صورت رایگان در سال آینده ریسک نکرده و این بازیکن ۱۸ ساله را در روز پایانی نقل و انتقالات با مبلغ ۱۶ میلیون یورو به لایپزیش بفروشد. او حالا مدعی شده که پس از دریافت پیام‌های سرشار از نفرت از این تیم جدا شود.

خوان لاپورتا، رییس بارسا، در کنفرانس خبری اوایل تابستان امسال تاکید کرده بود که موریبا در مذاکرات انجام شده برای تمدید قرارداد حاضر به توافق نشده و به خبرنگاران گفت:« ما بازیکنانی که نمی‌خواهند قراردادشان را تمدید کنند نمی‌خواهیم. این موضوع بسیار ناراحت کننده است.»

موریبا پس از آن بلافاصله از تیم بارسلونا کنار گذاشته شد اما در اولین مصاحبه پس از پیوستن به لایپزیش درباره مسائل پیش آمده صحبت کرد. این هافبک جوان گفت:« چند ماه آخرین سخت‌ترین روزهای زندگی‌ام بود، من و خانواده‌ام پیام‌های آزار دهنده‌ای دریافت کردیم اما توانستیم بر آنها غلبه کرده و امروز اینجا باشیم. من شایسته این پیام‌ها نبودم. افراد حاضر در باشگاه چیزهای بسیاری گفتند که واقعیت نداشت و ما باید به واسطه احترامی که برای بارسلونا قائل بودیم سکوت می‌کردیم. موضوعاتی که آنها در کنفرانس خبری مطرح کردند منصفانه نبود.»

او در ادامه اضافه کرد:« من در بارسلونا با حمایت هواداران رشد کردم اما در طول چند ماه گذشته نمی‌دانستند چطور باید رفتار کنند. من نمی‌خواهم کل هواداران را بر اساس چند نفر قضاوت کنم. همیشه بارسلونا را در قلبم خواهم داشت. این چند ماه پیچیده بود اما گذشت و من بهترین آرزوها را برای باشگاه خصوصا آنسو فاتی دارم چون دیدم که شماره ۱۰ را به او دادند و او بهترین فرد برای بر تن کردن این شماره بود. بهترین‌ها را برای او آرزو می‌کنم.»

تگ ها


آر بی لایپزیش بارسلونا