مورینیئو: تمدید نکند، آدرس مدیر برنامه پخش می‌شود!

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی رم از تمدید قرارداد لورنزو پلگرینی اطمینان دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چندی قبل اخباری در مورد حقوق سنگین تامی آبقراهام، بازیکنان جدید رم و تمایل دیگر بازیکنان از جمله لورنزو پلگرینی، هافبک ۲۵ ساله و ایتالیایی به افزایش فراوان دستمزد در بحث تمدید قرارداد جدید منتشر شده بود. اما ژوزه مورینیو  این اخبار را تکذیب کرده و البته به شوخی اذعان داشت اگر قرارداد پلگرینی تمدید نشد، او آدرس مدیر برنامه این بازیکن را در اختیار مردم قرار خواهد داد.


ژوزه مورینیو گفت: "قرارداد جدید لورنزو پلگرینی؟ هر روزی که می گذرد به امضای قرارداد جدید او نزدیک تر می شویم. معمولاً برعکس است، اما در مورد لورنزو هیچ موضوع خاصی در این مورد وجود ندارد. 


من به شدت خواهان حفظ این بازیکن هستم، باشگاه رم نیز علاقمندن به ماندن پلگرینی است و خود لورنزو نیز دوست دارد اینج به کارش ادامه دهد. به پایان خوب این داستان نزدیک شده ایم. اگرچه مدیر برنامه پلگرینی که سعی می کند بهترین تصمیم را برای بازیکن خود بگیرد، اما اگر قرارداد تمدید نشد، من آدرس مدیر برنامه این بازیکن را به شما و نشریات می دهم و از طرفداران دعوت می کنم به در خانه او روند. 


پلگرینی کاپیتان ما است و سالها  در این تیم باقی خواهد بود. او باید کاپیتان امروز و فردا باشد، من مطمئن هستم که او قرارداد خود را تمدید می کند و می توانم بگویم او سال ها کاپیتان رم خواهد بود. مانچینی و برایان نیز دو کاپیتان دیگر باشگاه در آینده خواهند بود."
 

تگ ها


ژوزه مورینیو آ اس رم فوتبال جهان رم سری آ فوتبال