مورینیو: از تساوی مقابل بنفیکا هم راضی هستم

در آستانه دیدار حساس منچستریونایتد - بنفیکا، در پایان دور رفت گروهی لیگ قهرمانان اروپا، ژوزه مورینیو درباره رقابت با تیم پرتغالی صحبت کرده است، او همچنین در مورد مصدومین تیمش نیز صحبت هایی بیان کرده است: هدف اصلی مان صعود است، بنابراین در چنین شرایطی، گرفتن یک امتیاز در زمینِ قوی ترین تیم در میان سه تیم دیگر گروه، ارزشمند است ......

در آستانه دیدار حساس منچستریونایتد - بنفیکا، در پایان دور رفت گروهی لیگ قهرمانان اروپا، ژوزه مورینیو درباره رقابت با تیم پرتغالی صحبت کرده است، او همچنین در مورد مصدومین تیمش نیز صحبت هایی بیان کرده است:

هدف اصلی مان صعود است، بنابراین در چنین شرایطی، گرفتن یک امتیاز در زمینِ قوی ترین تیم در میان سه تیم دیگر گروه، ارزشمند است. اما این بازی می تواند به عنوان یک مسابقه فرای محتوای آن، در نظر گرفته شود که سه امتیاز دارد و ما هم برای بردن در آن تلاش می کنیم. بنفیکا می تواند هنوز هم به ۱۲ امتیاز برسد و هرچیزی ممکن است. دیروز تلاش کردم تا به بازیکنانم نشان دهم که بنفیکا تیمی قوی تر به نسبت زسکا و بازل است. فکر می کنم بازیکنان هم متوجه شوند که چند نتیجه نمی تواند به خوبی نشان دهنده ارزش یک تیم باشد.

روخو برای بازی کردن همراه تیم حضور ندارد، او برای تمرین در جمع گروهی در کنار ماست. فکر می کنم تا حدود دو هفته دیگر او آماده بازگشت به میادین است.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد UEFA Champions League فوتبال