مورینیو:اشتباهات بچگانه ای مرتکب شدیم

گل لحظه آخری هری مگوایر در جریان تساوی 2-2 برابر لسترسیتی در کینگ پاور کافی بود، تا ژوزه مورینیو پس از بازی با حس و حالی گرفته برابر خبرنگاران قرار بگیرد ......

گل لحظه آخری هری مگوایر در جریان تساوی 2-2 برابر لسترسیتی در کینگ پاور کافی بود، تا ژوزه مورینیو پس از بازی با حس و حالی گرفته برابر خبرنگاران قرار بگیرد.
گفته های سرمربی منچستریونایتد را به نقل از بی بی سی می خوانید:
برنده نشدیم، به خاطر این که فرصت هایی باورنکردنی را از دست دادیم. مایلم بگویم فرصت های خنده دارد. در یک بازی که به راحتی می شد در آن به پیروزی رسید، اشتباه های بزرگی در فاز دفاعی مرتکب شدیم. هنگامی که بازی 1-1 بود، در بین دو نیمه به بازیکنان گفتم که پیروزی در این مسابقه راحت است. واقعیت این است که بازی به نتیجه 2-2 ختم شده. گاهی اشتباه می کنید و بابت آن تنبیه نمی شوید.
پس از هفته ای سخت، چه حسی داری؟
عالی. یک حس می تواند عصبانیت در قامت یک مربی باشد و دیگری حسی عالی به عنوان یک مرد. ما به وسیله اشتباه های خودمان تنبیه شدیم. می توانستیم به راحتی در این بازی برنده شویم و در این راستا همه کار هم کردیم ولی وقتی فرصت های بزرگی را از دست بدهید، این گونه می شود. به شکلی بچگانه و خیلی راحت، مالکیت توپ را از دست دادیم. چه در محوطه جریمه حریف و چه در محوطه خودی، بچگانه کار کردیم. ما با دو امتیاز تنبیه شدیم.

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال