مورینیو: اطمینان داشته باشید سقوط نمی کنیم!

پس از سه سال حضور در اولدترافورد، مورینیو از یک چیز اطمینان دارد: قرار نیست منچستریونایتد راهی چمپیونشیپ شود ......

پس از سه سال حضور در اولدترافورد، مورینیو از یک چیز اطمینان دارد: قرار نیست منچستریونایتد راهی چمپیونشیپ شود .

 ژوزه مورینیو درباره این که منچستریونایتد به همان اندازه که با صدر جدول رده بندی لیگ برتر فاصله دارد، با تیم هجدهم جدولی کاردیف اختلاف دارد، نگران نیست.

به گزارش مدال، به نقل از FFT، اختلاف شیاطین سرخ هم با منچسترسیتی و هم کاردیف ۱۲ امتیاز است. شکست برابر منچسترسیتی در شهرآورد منچستر، چهارمین شکست شیاطین سرخ طی ۱۲ بازی ابتدای فصل بود تا این تیم هم اینک با کسب تنها ۲۰ امتیاز، در رده هشتم جدول رده بندی قرار داشته باشد. هنگامی که در نشست خبری مورینیو، از فاصله تیمش با کاردیف گفته شد، او به شوخی گفت: به نظرم قرار نیست به دسته پایین‌تر سقوط کنیم. 

 سرمربی یونایتد در مروری بر جریان بازی تیمش در ورزشگاه اتحاد گفت: یک تیم (سیتی) فصل را قوی شروع کرد و هنوز هم قوی است. تیم دیگر (یونایتد) شروع خوبی نداشت و پیشرفت زیادی کرده است. اگر روی بازی متمرکز شویم، به نظرم تا دقیقه ۸۰ احتمال هر چیزی وجود داشت. به نظرم کسی تا قبل از گل سوم ورزشگاه را ترک نکرد چون مسابقه هنوز باز بود.

مورینیو در تکمیل گفته‌هایش افزود: بازی ما مقابل یوونتوس حکم یک فینال را برای ما داشت و باید برابر یکی از تیم‌های برتر اروپا، تمام توان جسمی و ذهنی خود را به کار می‌گرفتیم. پس در ارزیابی من از بازی (شما می‌توانید سراغ آمار بروید؛ آن روشی است برای افرادی که ارزیابی فوتبال را درک نمی‌کنند) سراغ آمار نمی‌روم. من به حس و مشاهدات خود از بازی توجه می‌کنم. به نظرم عملکردی همراه با اشتباهات داشتیم و این با عملکردی بد فرق می‌کند. تنبیه شدیم ولی عملکرد، ذهنیت، همدلی، باور و جنگیدن تا لحظه آخری چیزهایی که در حال شکل دادن‌شان هستیم. به خاطر یک شکست، این‌ها را از دست نمی‌دهیم.

تگ ها


منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال