مورینیو: انتقام از یونایتد؟ بی‌معنی است

ژوزه مورینیو می‌گوید در منچستریونایتد هر افتخاری که ممکن بوده را بدست آورده و موفقیت بیشتر با شرایط یونایتد امکان پذیر نبوده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام در اظهاراتی که بدون شک با واکنش یونایتدی‌ها مواجه خواهد شد اعلام کرد در اولدترافورد هر افتخاری که ممکن بوده را بدست آورده و با توجه به شرایطی که در آن زمان مجبور به کار بوده موفقیتی بیشتر از این برای او در یونایتد قابل تصور نبوده است.

مورینیو دو فصل و نیم سکان هدایت یونایتد را در اختیار داشت و در دسامبر ۲۰۱۸ اخراج شد تا جای خود را به اوله گنار سولسشر بدهد. مورینیو در این دوره در فتح لیگ برتر ناکام بود ولی سه جام بدست آورد: جام اتحادیه و لیگ اروپا در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ و کامیونتی شیلد در سال ۲۰۱۶.

مورینیو در صحبتهای خود درباره دوران حضورش در یونایتد گفت: " هواداران می دانند که من برای آنها هر چه می توانستم کردم. من هر جامی که بدست آوردنش ممکن بود را بدست آوردم و در رقابتهایی که قهرمان نشدم علتش این بود که ممکن نبود. من کم نگذاشتم و تمام زندگی ام را وقف باشگاه کردم و مثل همیشه با نهایت حرفه‌ای‌گری کار کردم".

مورینیو که تیمش فردا با منچستریونایتد مسابقه دارد می‌گوید برای انتقام گرفتن به اولدترافورد نخواهد رفت. او در این باره گفت: " انتقام؟ من چه به عنوان مربی منچستریونایتد و چه به عنوان مربی تیم‌های حریفش بارها در اولدترافورد پیروز شده ام. انتقام برای چه؟ آنجا هیچکس با من بدرفتاری نکرد و همه با من خوب بودند".

بیشتر بخوانید:

سیاست دوگانه ولز؛ اثبات لجبازی عجیب با رئال؟

سولسشر: همیشه از تماشای ژوزه مورینیو لذت برده ام

 

 

تگ ها


ژوزه مورینیو فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال