مورینیو: اگر مدافع بودم رونالدو را می زدم!

ژوزه مورینیو، سرمربی جدید رم، شوخی جالب با کریستیانو رونالدو انجام داده است....

به گزارش "ورزش سه"، در اواسط گذشته بود که باشگاه تاتنهام در تصمیمی غیر منتظره ژوزه مورینیو را از هدایت این باشگاه برکنار کرد. با این حال مورینیو نتوانست با دوری از فوتبال کنار بیاید و بلافاصله به عنوان سرمربی جدید باشگاه رم انتخاب شد.

حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت را به این معنا خواهد بود که او فصل آینده در برابر بازیکن سابق خود در رئال مادرید یعنی کریستیانو رونالدو قرار خواهد گرفت؛ البته در صورتی که فوق ستاره پرتغالی در یووه ماندگار شود.

در همین ارتباط از ژوزه مورینیو سوال شد که آیا کریستیانو رونالدو باید از تقابل با او بترسد یا خیر؛ سوالی که پاسخ جالب آقای خاص را به همراه داشت و در این باره گفت: "نه چون من در پست مدافع بازی نمی‌کنم. اگر من در پست دفاع میانی بازی می کردم، می توانستم او را بزنم اما متأسفانه من به اندازه کافی خوب نیستم و از طرفی خیلی پیر هستم و نمیتوانم مقابل او بازی کنم."

مورینیو در بخش دیگری از صحبت‌های خود پیرامون مقایسه شدن مربیان یک باشگاه با یکدیگر گفت: "برخی از مربیان در تاریخ باشگاه حضور دارند که شما هرگز نباید آنها را با دیگران مقایسه کنید. به عنوان مثال، در رم فابیو کاپلو یا نیلز لیدهولم را با سایر مربیان مقایسه نکنید. برای اینتر، هرگز دیگران را با هلنیو هررا یا من مقایسه نکنید. شما نمی توانید چنین کاری کنید."

تگ ها


ژوزه مورینیو آ اس رم کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال