مورینیو ایران را از جام جهانی حذف کرد

سرمربی مطرح پرتغالی عقیده دارد تیم ملی کشورمان در گروه خود در جام جهانی چهارم میشود ......

سرمربی مطرح پرتغالی عقیده دارد تیم ملی کشورمان در گروه خود در جام جهانی چهارم می‌شود.

ژوزه مورینیو امروز به پیش بینی تیم های صعود کننده از مراحل حذفی جام جهانی پرداخته و متاسفانه مدعی شد تیم ملی ایران شانسی برای صعود از گروه خود به مرحله بعدی ندارد. قرار است ژوزه مورینیو به مدت 4 روز به عنوان کارشناس بازی های جام جهانی برای "راشیا تودی" فعالیت کرده و مبلغ 1.7 میلیون پوند نیز از این بابت دریافت کند.

پیش از شروع پیش بینی، مورینیو گفت: "کار دشواری پیش روی من است و من نمی خواهم احساسی شوم اما از طرفی دوست دارم بازیکنانم هر چی می شود پیروز باشند و از طرفی علاقمندم آنها زودتر راهی تعطیلات شوند، پس کار دشواری پیش روی من است."

سرمربی پرتغالی یونایتد از اسپانیا به عنوان تیم اول و پرتغال به عنوان دومین صعود کننده از گروه دوم نام برده و جایگاه ایران را پایین تر از مراکش در رتبه آخر گروه پیش بینی کرد.

مورینیو مدعی شد تیم باتجربه اروگوئه که بازیکنانی بزرگ در اختیار دارد به راحتی صدرنشین گروه اول خواهد شد و فرانسه نیز در گروه سوم برای قرار گرفتن در رتبه اول مشکلی ندارد اما استرالیا بالاتر از پرو و دانمارک راهی 16 تیم می شود.

در مورد گروه چهارم، آقای خاص پیش بینی کرد نیجریه بعد از آرژانتین دوم شده و کرواسی و ایسلند حذف خواهند شد.

اما پیش بینی مورینیو در مورد گروه 5 با چاشنی طنر همراه بود. او گفت برزیل و سوئیس راهی دور بعد می شوند و ادامه داد: "من علاقمندم نمانیا ماتیچ (هافبک صربستان) برای استراحت به تعطیلات برود؛ متاسفم نمانیا، اما تو به استراحت نیاز داری."

در مورد گروه ششم، سرمربی پرتغالی یونایتد پیش بینی کرد مکزیک از ترکیب خوبی برای صعود پایین تر از آلمان برخوردار است اما در مورد گروه هفتم، مورینیو به تمجید از کیفیت انگلیس پرداخت و مدعی شد آنها بالاتر از بلژیک صدرنشین می شوند و می توانند آینده خوبی در جام جهانی داشته باشند.

در مورد گروه آخر نیز مورینیو حدس زد کلمبیا حذف شده و سنگال و لهستان راهی دور بعد می شوند.

پیش بینی کلی مورینیو به ترتیب زیر بود:

گروه A: 1. اروگوئه، 2. روسیه، 3. مصر، 4. عربستان سعودی

گروه B: 1. اسپانیا، 2. پرتغال، 3. مراکش 4. ایران 

گروه C: 1. فرانسه، 2. استرالیا، 3. پرو، 4. دانمارک 

گروه D: 1. آرژانتین، 2. نیجریه، 3. ایسلند، 4. کرواسی 

گروه E: 1. برزیل، 2. سوئیس، 3. صربستان، 4. کاستاریکا 

گروه F: 1. آلمان، 2. مکزیک، 3. سوئد، 4. کره جنوبی 

گروه G: 1. انگلستان، 2. بلژیک، 3. پاناما، 4. تونس 

گروه H: 1. سنگال، 2. لهستان، 3. کلمبیا، 4. ژاپن

تگ ها


جام جهانی 2018 فوتبال