مورینیو این بار به ثانیه مجازات کرد! (عکس)

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی رم بعد از دیدار مقابل لاتزیو واکنش غیرمنتظره ای به بازیکنان خود نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، روند نتایج درخشان ابتدای فصل جالوروسی مدتی است متوقف شده و آنها بعد از قبول شکست در دیدار هفته گذشته مقابل ورونا، آنها این هفته در دربی دلاکاپیتاله و در شبی جذاب و به یادماندنی، با نتیجه ۲-۳ مغلوب رقیب همشهری خود لاتزیو شدند. البته رم در این دیدار فرصت های گلزنی بسیار خوبی را از دست داد و در واقع بدشانس بود که بدون کسب حتی یک امتیاز زمین را ترک کرد.

اما در طول این دیدار و مطابق انتظار شاهد واکنش های خاصی از سوی ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی جلوروسی بودیم. او بعد از اولین گل تیمش و وقتی هنوز رم ۱-۲ از لاتزیو عقب بود، هواداران بیانکوچلستی را به سکوت دعوت کرده و با اشاره به ساعت خود نشان داد هنوز فرصت زیادی تا پایان مسابقه باقی مانده است.

اما در پایان مسابقه و در حالیکه بازیکنان لاتزیو در حال برگزاری جشن شادی برتری در دربی بودند، ژوزه مورینیو یه یکباره بازیکنان رم را در وسط زمین جمع کرده و برای آنها جلسه ای کوتاه و سرپایی برگزار کرد. او به سرعت  و بعد از سوت پایان به سمت زمین دوید و ایده در ذهن خود را اجرا کرد. به نظر می رسید سرمربی باتجربه رم از نمایش بازیکنان خود راضی نیست و او با جدیت تمام نکاتی را به آنها تذکر می داد.

در نهایت این جلسه کوتاه مدت با صحبت های ژوزه مورینیو به اتمام رسیده و بازیکنان جالوروسی راهی رختکن شدند. این سرمربلی پرتغالی در سال های اخیر بارها در مقابل رسانه ها به اشتباهات بازیکنان خود پرداخته و به همین علت گاهی در رختکن تیم های خود دیگر شخص محبوبی نبوده است. باید دید در صورت ادامه نتایج ضعیف رم، آیا ژوزه مورینیو باز هم بازیکنی را مقصر معرفی می کند یا همچنان به حمایت از بازیکنان خود خواهد پرداخت.

تگ ها


ژوزه مورینیو آ اس رم