مورینیو: این دیدار شبیه بازی موش و گربه بود

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام معتقد است که تیمش با وجود عملکرد خوب در بازی دیشب برابر اورتون اشتباهات زیادی انجام داده است....

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام شب گذشته در دور پنجم جام حذفی انگلیس مهمان اورتون بود که در نهایت این مسابقه جذاب و هیجان انگیز بعد از ۱۲۰ دقیقه تلاش دو تیم با نتیجه ۵-۴ به سود شاگردان کارلو آنچلوتی خاتمه یافت؛ موضوعی که باعث شد تیم ژوزه مورینیو از صعود به مرحله بعد بازماند.

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی تاتنهام بعد از شکست تیمش مقابل اورتون گفت: "من هم از بازی لذت بردم و هم نه. با این حال نحوه بازی با توپ مان را دوست داشتم. ما موقعیت خلق کردیم، حرکات فوق العاده ای داشتیم و موفق به گلزنی شدیم. از طرفی شخصیت فوق العاده ای برای مبارزه با اشتباهات باورنکردنی خود نشان دادیم.

با این حال در فوتبال وقتی برنده می‌شوید که اشتباهات بیشتری از موقعیت‌هایی که خلق می کنید نداشته باشید. ما چهار گل زدیم و این کافی نبود."

مورینیو در ادامه گفت: " این شکست واقعاً ما را اذیت می‌کند. احساس این است که ما واقعاً خوب بازی کردیم و عملکردمان شجاعانه بود. تا زمان نتیجه ۱-۰ فوق‌العاده بودیم اما در عرض پنج دقیقه اشتباه شرایط عوض شد. ما دوباره به بازی برگشتیم اما اشتباهات مان زیاد بود. این مسابقه مانند موش و گربه بود. موش اشتباهات ما بود و گربه خودمان بودیم که سعی در جبران آن ها داشتیم."

غیبت گرت بیل: " ما روز یکشنبه برابر وست برومویچ به میدان رفتیم و بازی نکرد. روز دوشنبه کمی تعجب کردم چرا که او قصد داشت تحت اسکن قرار بگیرد چرا که کمی از ناحیه عضلانی احساس درد می کرد. او سه شنبه با ما تمرین کرد اما به من اعلام شد که قصد دارد فعلاً ریکاوری اش را ادامه دهند و به همین دلیل مقابل اورتون غایب بود."

تگ ها


ژوزه مورینیو تاتنهام