مورینیو: باختیم اما از بازیکنانم تعریف می کنم

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام، معتقد است که تیمش نمایش خوبی مقابل منچستریونایتد ارائه داده است....

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام امشب در ادامه روند ناامیدکننده خود مقابل منچستریونایتد با نتیجه ۳-۱ شکست خورد تا شاگردان ژوزه مورینیو بیش از قبل با منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فاصله بگیرند؛ اتفاقی که شاید آینده کاری مرد پرتغالی در تاتنهام را به خطر بیندازد.

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام، بعد از شکست ناامید کننده تیمش مقابل منچستریونایتد گفت: " باید برای عملکرد منچستریونایتد ارزش قائل شد. آنها بازیکنان خوب و با کیفیت زیادی در اختیار دارند. یونایتد در خط هافبک به لحاظ بدنی فوق العاده عمل می‌کند.

در نیمه دوم همه چیز بر خلاف میل‌مان پیش رفت. آنها به گل رسیدند اما با توجه به واکنشی که نشان دادیم شایسته به ثمر رساندن گل دوم بودیم. با این حال این یونایتد بود که گل دوم را زد اما بعد از آن نیز ما می‌توانستیم کار را به تساوی بکشانیم."

مورینیو در ادامه گفت: " ما باختیم اما من از بازیکنانم تعریف و تمجید می کنم. هیچ شکایتی نداریم. برای من بسیار دشوار است که بازی را برای رسانه ها مورد تجزیه و تحلیل قرار دهم. وقتی سعی می‌کنم مسابقه را آنالیز کنم همواره مورد انتقاد قرار می‌گیرم بنابراین ترجیح می دهم کلی صحبت کنم.

به طور کلی فکر می‌کنم که مقابل تیم بسیار خوبی شکست خوردیم. من از بازیکنان خودم و البته تیم حریف تمجید می کنم."

تگ ها


ژوزه مورینیو تاتنهام