Banner

مورینیو: با این همه مصدوم چگونه می توان پیروز شد؟

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام معتقد است مصدومیت ها نقش مهمی در حذف تیمش مقابل لایپزیش داشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تاتنهام دیشب در آلمان نیز شکست سنگینی را پذیرفته و با سه گل مغلوب لایپزیش شد تا وداعی تلخ و زودهنگام با لیگ قهرمانان این فصل داشته باشد. ژوزه مورینیو غیبت مهاجمان تیمش شامل هری کین، سون هیونگ مین و استیون برخواین را دلیل این نتایج در هفته های اخیر می داند.

ژوزه مورینیو گفت: "از نظر من بدیهی است که با انباشته شدن تعداد زیادی بازیکنان مصدوم، مشکلات هر تیمی نیز زیاد می شود. اگر در دیدار مقابل لایپزیش نیز حریف بازیکنانی مانند سابیتزر، پاتریک شیک و تیمو ورنر را در اختیار نداشت، آیا می توانست اینگونه بازی کرده و نتیجه بگیرد؟ آنها نیز بدون داشتن بازیکنان اصلی نمی توانستند با این نتیجه پیروز شوند.

آیا لیورپول بدون محمد صلاح، سادیو مانه، جوردن هندرسون و روبرتو فیرمینو می تواند تیمی قدرتمند در اختیار داشته باشد؟ شما می خواهید تمرین کنید و بازیکنان تان را در اختیار ندارید. در مورد  بارسلونا نیز شرایط بدون آنتوان گریزمان، لیونل مسی و لوئیس سوارز شرایط همینگونه است. می توانید این موضوع را به هر تیمی در جهان تعمیم دهید."

بیشتر بخوانید:
گافی که منجر به سریع‌ترین تعویض تاریخ شد!
میلیاردری که لیگ برتر انگلیس را به هم ریخت!

تگ ها


ژوزه مورینیو فوتبال جهان تاتنهام مصدوم لیگ قهرمانان اروپا José Mario Felix dos Santos Mourinho تاتنهام UEFA Champions League فوتبال