مورینیو: با VAR، آدم داخل زمین، کمک داور است

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام، پس از شکست ۳-۱ تیمش مقابل شفیلد یونایتد، این نتیجه را حاصل تصمیمات داوری دانست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شفیلد یونایتد امشب به لطف گل های ساندر برگ، لیز موست و اُلی مک‎برنی، موفق شد مقابل تاتنهام به یک پیروزی پرگل برسد و شاگردان ژوزه مورینیو، یازدهمین شکست شان در رقابت های این فصل را تجربه کردند.

این در حالی است که بعد از گل اول شفیلد، تاتنهام تنها دو دقیقه بعد، گل تساوی را به ثمر رساند اما داور بعد از استفاده از VAR، به دلیل برخورد توپ به دست لوکاس مورا، این گل را نپذیرفت.  

همین مسئله باعث شد تا مورینیو بار دیگر نحوه استفاده از ویدئو چک در فوتبال را زیر سوال ببرد. او در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" فکر می کنم نمی توانم احساسم را بیان کنم. دیگری داوری در بازی وجود ندارد. کسی که داخل زمین است، کمک داور است. آنهایی هم پرچم دارند، کمکِ کمک داور هستند.

داور باید کسی باشد که در زمین است. ما داریم به سمتی می رویم که واقعا برای بازی ای که بازی زیباست، خطرناک محسوب می شود.

 ما باید بهتر کار می کردیم. ما باید از نظ ذهنی قوی تر باشیم تا با آنچه در زمین اتفاق می افتد، تطبیق پیدا کنیم. ما نباید بعد از تصمیم داور، از نظر ذهنی نابود می شدیم. فکر می کنم تیم در نیمه اول خوب بازی کرد. ما گل زدیم و سپس تیم فشار زیادی احساس کرد. فکر می کنم اکنون شناخت بیشتری از بازیکنانم دارم.

می دانم که پذیرفتن این نتیجه دشوار است. ما در نیمه دوم صاحب توپ بودیم اما نتوانستیم موقعیتی ایجاد کنیم تا بازی را تغییر بدهیم."

بیشتر بخوانید:
شادی گل سرخیو راموس به یاد کریس رونالدو+ عکس
تیاگو آلکانترا در آستانه لیورپولی شدن؟
کورتوا: دو متر قد دارم و خیلی چابکم 

تگ ها


ژوزه مورینیو فوتبال جهان VAR José Mario Felix dos Santos Mourinho تاتنهام فوتبال