مورینیو: بجای وینکس بودم، دروغ می گفتم!

سرمربی تاتنهام می گوید اگر به جای هری وینکس بودم، هرگز اعتراف نمی کردم که گلم شانسی بوده است!...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در دوم چهارم مرحله گروهی لیگ اروپا، پنج شنبه شب تاتنهام در زمین خود با نتیجه ۴ بر صفر از سد تیم لودوگورتس بلغارستان گذشت و با ۹ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت.


اما در این مسابقه، هری وینکس هافبک ۲۴ ساله انگلیسی تاتنهام، با یک ضربه استثنایی و به طرز خارق العاده ای از فاصله دور توانست دروازه لودوگورتس را باز کند. گلی که بازتاب زیادی در رسانه ها داشت و در شبکه های اجتماعی به سرعت مورد توجه قرار گرفت.


البته پس از این دیدار مشخص شد که وینکس در واقع به دنبال هم تیمی خود گرت بیل بوده تا با یک پاس بلند او را صاحب توپ کند که ضربه او وارد دروازه حریف شده است. اگر واکنش وینکس در زمان زدن ضربه کافی نبوده باشد، خود او در پایان بازی به این مسئله اعتراف کرد.


وینکس به BT Sport گفت: من خیلی دوست دارم که اینجا بنشینم و بگویم که خودم این کار را کردم و به قصد باز کردن دروازه شوت زدم، اما باید صادقانه بگویم که خیر! من اصلا قصد نداشتم به سمت دروازه شوت بزنم.


او در ادامه گفت: من دیدم که گاز گرت بیل با سرعت در حال دویدن است و قصد داشتم توپ را برای او ارسال کنم ولی توپ وارد دروازه شد. مدتی بود که از آخرین گلزنی من می گذشت اما به هر حال از نحوه بازی تیم خوشحالم.


با این حال ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام پس از اینکه متوجه شد وینکس اعتراف کرده است قصد باز کردن دروازه را ندارد اعلام کرد که اگر او بجای وینکس بود، رویکرد مشابهی را اتخاذ نمی کرد و ادعا می کرد به قصد گل زدن آن توپ را شوت کرده است.


مورینیو در این مورد گفت: وینکس صادق بود و در مصاحبه اش گفت که قصد داشته است توپ را برای بیل سانتر کند. اما اگر من به جای وینکس بودم می گفتم اتفاقا به قصد گل زدن شوت زده ام و برنده جایزه پوشکاس (جایزه بهترین گل سال) می شدم.


او همچنین در این بازی ۸۱ دقیقه به دلی آلی بازی داد و در پایان نیز از بازی او تمجید کرد. این چهارمین بار بود که آلی در ترکیب اولیه تیم مورینیو قرار می گرفت. مورینیو در این باره گفت: او می توانست گلزنی کند ولی موفق نبود. تیم حریف در ۲۰ تا ۲۵ دقیقه نخست نیمه دوم بسته بازی کردند تا گل های یبشتری نخورند.

بیشتر بخوانید:

طعنه های مورینیو به ترکیب گرانقیمت چلسی

مورینیو و توضیح درباره پست جالب اینستاگرامی

 

 

تگ ها


ژوزه مورینیو فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال