مورینیو: بنزما نماد رئال مادرید است

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی معتقد است رقابت های یورو ۲۰۲۰ می تواند سکوی درخشش ادن هازارد برای فصل بعد باشد....

به گزارش "ورزش سه"، ادن هازارد در دو سال اخیر و بعد از انتقال پرسر و صدا به رئال مادرید از چلسی، عملکرد قابل قبولی در این باشگاه نداشته و هرگز قادر به برآورده کردن انتظارات هواداران این تیم نبوده است. ژوزه مورینیو، سرمربی پرافتخار و پرتغالی به تمجید از هازارد پرداخته و مدعی شد او می تواند طی دو دقیقه سرنوشت یک مسابقه را رقم بزند.

ژوزه مورینیو گفت: "ادن هازارد از آن دسته بازیکنانی است که می توان سرنوشت یک مسابقه را رقم زده و به تنهایی عامل اصلی پیروزی تیمش لقب گیرد. ممکن است در یک دیدار طی ۸۸ دقیقه اثری از ادن هازارد در میدان نبوده و او عملکرد ضعیفی ارائه داده، اما در دو دقیقه پایانی تکلیف بازی را مشخص کرده و دروازه حریف را باز کند.

احتمال بازگشت ادن هازارد به اوج؟ من نمی دانم در آینده چه اتفاقی رخ می دهد، اما ادن هازارد او می تواند از رقابت های یورو ۲۰۲۰ به عنوان بستری برای درخشش در فصل آینده در ترکیب رئال مادرید استفاده کند.

درخشش کریم بنزما در فصول اخیر؟ بنزما در زمان حضور من در رئال مادرید پسر بدی بود (با خنده)، اما او پیشرفت کرده و به یک بازیکن شگفت انگیز و فوق العاده تبدیل شده است. کریم بنزما همین حالا نیز اسطوره رئال مادرید و نماد این باشگاه است و من او را به عنوان یک بازیکن دوست دارم."

تگ ها


ژوزه مورینیو آ اس رم ادن هازارد کریم بنزما رئال مادرید