مورینیو: به این دلیل در آلمان و فرانسه مربیگری نکردم

ژوزه مورینیو، سرمربی سابق تاتنهام می گوید، علت عدم حضور در بوندسلیگا و لیگ یک فرانسه توسط او کمبود رقابت در آنها محسوب می شود....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش باشگاه تاتنهام در تصمیمی غیرمنتظره اعلام کرد که به همکاری خود با ژوزه مورینیو پایان داده و این سرمربی پرتغالی دیگر هدایت تیم لندنی را برعهده نخواهد داشت. این اتفاق در حالی رخ داد که تاتنهام در ابتدای فصل نتایج خوبی کسب کرده بود اما رفته رفته با افت مواجه شد و طبیعتاً مورینیو نیز تحت فشار قرار گرفت؛ مسئله ای که منجر به اخراج او شد.

اما یک نکته جالب در رابطه با سرمربی پرتغالی وجود دارد. او به جز پرتغال که کار خود را در مربیگری به شکل جدی از آنجا آغاز کرد، در لیگ برتر انگلیس، لالیگا و سری آ نیز تجربه حضور داشته است. با این حال آقای خاص هیچگاه سرمربیگری یک تیم آلمانی یا فرانسوی را برعهده نگرفته که حالا در مورد این تصمیم توضیح داده است.

ژوزه مورینیو طی مصاحبه ای در رابطه با دلیل عدم حضور در بوندسلیگا یا لیگ یک فرانسه گفت: " در آلمان و فرانسه، اگر به باشگاه A (بایرن) یا باشگاه B (PSG) بروید، می دانید که سرنوشت شما بلافاصله نوشته می شود. در انگلیس رقابت در بالاترین سطح است. این باعث جذب من شد. من حاضر نیستم  به کشوری بروم که فشار در آن وجود نداشته باشد."

تگ ها


ژوزه مورینیو تاتنهام