مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم

ژوزه مورینیو ، سرمربی سابق رئال مادرید به خاطر کریم بنزما از حذف فرانسه از رقابت های یورو ۲۰۲۰ ناراحت است....

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما علیرغم شروعی نه چندان خوب در تورنمنت یورو ۲۰۲۰ در ترکیب تیم ملی فرانسه، در ادامه نمایش درخشانی داشته و برابر تیم ملی پرتغال و سوئیس موفق به گلزنی شد. اما این عملکرد خوب نیز نتوانست مانع حذف تیم فرانسه شود و آنها در دیداری دراماتیک و در ضربات پنالتی مقابل سوئیس مغلوب شدند. حالا ژوزه مورینیو از رخ دادن این اتفاق ابراز تاسف کرده و مدعی شد در صورت قهرمانی فرانسه، کریم بنزما می توانست جایزه توپ طلا را از آن خود بکند.

ژوزه مورینیو گفت: "من از باخت تیم ملی فرانسه مقابل سوئیس و حذف آنها از رقابت های یورو ۲۰۲۰ کمی ناراحت هستم و دلیل این حس من نیز به خاطر کریم بنزما است. زیرا من فکر می کنم بنزما می تواند امسال به جایزه بزرگی دست یابد. در شرایط که نه کریستیانو رونالدو، نه لیونل مسی و کیلیان امباپه در اوج نبودند، من فکر می کنم که بنزما در نهایت فرصت دریافت یک جایزه مانند توپ طلا یا چیزی شبیه به آن را داشت.

از نظر من کریم بنزما یک بازیکن فوق العاده است. او در این دوره و علیرغم فشارهای فراوانی که وجود داشت عملکرد خوبی از خود ارائه داد. وقتی بنزما به تیم ملی فرانسه برگشت تحت فشار فراوانی قرار داشت، اما این بازیکن در یورو ۲۰۲۰ بسیار خوب بازی کرد."

تگ ها


ژوزه مورینیو آ اس رم کریم بنزما رئال مادرید