مورینیو به دنبال مهاجم فرانسوی چلسی

الیویه ژیرو، مهاجم چلسی مورد توجه ژوزه مورینیو قرار گرفته و ممکن است راهی تاتنهام شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه تاتنهام به دنبال خرید یک مهاجم جدید در فصل تابستان است و دیلی میل مدعی شد نام الیویه ژیرو نیز در لیست خرید این باشگاه قرار گرفته است. ژیرو ماه گذشته قرارداد جدیدی را باشگاه چلسی امضا کرد، اما با توجه به انتقال احتمالی تیمو ورنر به این باشگاه و حضور بازیکنی مانند تامی آبراهام، هنوز هم احتمال جدایی او وجود دارد.

البته به نظر می رسد چلسی به سادگی حاضر به فروش الیویه ژیرو نخواهد داشت و در واقع تمایلی به دادن بازیکن به باشگاه همشهری و رقیب خود ندارد. اما در صورت تمایل این مهاجم فرانسوی و باتجربه به جدایی، هنوز هم احتمال انتقال او به اینتر وجود دارد.

الیویه ژیرو در فصل زمستان گذشته تا آستانه انتقال به سن سیرو پیش رفت و به نظر می رسید حضور در اینتر قطعی باشد، اما عدم یافتن بازیکن جانشین در نهایی باعث شد او در لندن ماندنی شود. الیویه ژیرو در سال های اخیر و بعد از انتقال از آرسنال معمولا در ترکیب چلسی بازیکنی نیمکت نشین بوده و کمتر مورد استفاده قرار گرفته است. حالا و با توجه به احتمال حضور خرید گرانقیمتی مانند تیمو ورنر، بعید است فرانک لمپارد تمایل چندانی به استفاده از الیویه ژیرو در فصل آتی نشان دهد.

بیشتر بخوانید:
هیچکس جلودار بایرن نیست؛ رکورد پشت رکورد
لابی چین برای اخراج پسر فوتبالیست منتقد سیاسی!
کورنتین تولیسو، خرید ایده‌آل برای منچستریونایتد 

تگ ها


ژوزه مورینیو الیویه ژیرو فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات تاتنهام چلسی فوتبال