مورینیو به رییس رئال: دیگر تحمل بیل را ندارم

رسانه های اسپانیایی خبر از صحبت های ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام، با رییس رئال مادرید در رابطه با وضعیت گرت بیل داده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژوزه مورینیو به فلورنتینو پرز، رییس رئال مادرید، گفته است که دیگر از گرت بیل خسته شده و تحمل سر و کله زدن با او را ندارد! حداقل این چیزی است که رسانه های اسپانیایی از جمله دیفنسا سنترال گزارش کرده اند.

طبق این گزارش ها مورینیو به پرز گفته است که از گرت بیل ناامید شده و نمی خواهد که او پس از پایان فصل در تاتنهام بماند.

گفته می شود که مورینیو به شدت از بازگرداندن ستاره ولزی به تاتنهام پشیمان است. بیل ۳۱ ساله در تابستان سال ۲۰۲۰ با قراردادی قرضی از رئال مادرید به تاتنهام بازگشت.

بیل این فصل تنها در دو بازی در لیگ برتر از ابتدا در ترکیب تاتنهام حاضر بوده و در چهار بازی به عنوان بازیکن ذخیره به زمین رفته است. او همچنین در شش بازی اروپایی خود برای تاتنهام یک گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

بیل در این فصل بارها از فهرست بازیکنان تیم در روز مسابقه کنار گذاشته شده است، از جمله در ،خرین بازی این تیم برابر اورتون در جام حذفی در هفته گذشته.

هرچند بازگشت گرت بیل به تاتنهام تا اینجا بسیار ناامیدکننده بوده، اما هنوز ستاره ولزی فرصت دارد که توانایی های خود را در شمال لندن نشان دهد. تاتنهام می خواهد این فصل در جمع چهار تیم برتر لیگ برتر قرار بگیرد و به چمپیونزلیگ صعود کند و بیل می تواند در رسیدن تاتنهام به این هدف تاثیرگذار باشد، البته اگر تصمیم بگیرد که تلاش کند.

تاتنهام امروز در لیگ برتر به مصاف صدرنشین آماده فوتبال انگلیس، منچسترسیتی، خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:

مورینیو: تاتنهام نمی تواند مشکلات را با چک کشیدن حل کند

تاتنهام بدون هری کین شخصیت ندارد

 

 

تگ ها


ژوزه مورینیو گرت بیل فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال