مورینیو: به عقب برگردم، بازهم مربی تاتنهام می شوم

ژوزه مورینیو یک سال پیش بود که هدایت تاتنهام را قبول کرد و توانسته با این تیم نتایج معقولی کسب کند....

به گزارش "ورزش سه"، یک سال پیش تاتنهام با مائوریسیو پوچتینو شرایط خوبی نداشت و با قرار گرفتن در رده ۱۴ روز به روز شانسش برای کسب سهمیه کمتر می شد. انفاقی که سران باشگاه را بر آن داشت تا پوچتینو را اخراج کرده و ژوزه مورینیو را جایگزین کنند.

با ژوزه تاتنهام رفته رفته روند صعودی پیدا کرد و در پایان فصل توانست سهمیه لیگ اروپا را کسب کند. فصل جاری اوضاع بهتر هم شده و تاتنهام پس از هشت بازی با ۱۷ امتیاز در رده دوم لیگ قرار دارد.

تاتنهام فردا در یک بازی خساس میزبان منچسترسیتی است. در سالروز پیوستن مورینیو به تاتنهام او در نشست خبری امروز خود گفت:« قطعا من و تاتنهام روزهای دشواری داشتیم. سال غیرمنتظره ای بود. هیچکس نمی توانست حدس بزند که روزی که با تاتنهام قرارداد بستم، قرار است چه اتفقاتی رخ بدهند. تاتنهام مصمم و با برنامه بود و زمانی که پیشنهاد داد، به راحتی توانستیم توافق کنیم. اگر زمان به عقب برگردد، بازهم با همان اشتیاق قرارداد می بندم.»

مورینیو ادامه داد:«  سال عجیبی بود اما نه از لحاظ فوتبالی. به خاطر شیوع کرونا نتوانستیم آنطور که می خواهیم بازی و تمرین کنیم. پیش فصل مورد انتظار را هم نداشتیم. در واقع یک سال کاری طبیعی را پشت سر نگذاشتیم؛ با این حال من در تاتنهام خیلی خوشحالم و معتقدم بهترین تصمیم ممکن، مربیگری تاتنهام بود. امیدوارم یک سال بعد همینجا در مورد کارنامه دو ساله مربیگری ام در تاتنهام صحبت کنیم.»

تگ ها


ژوزه مورینیو تاتنهام