مورینیو: به یوونتوس احترام می گذارم، به شاگردانم افتخار می کنم

سرمربی تیم یونایتد که از پیروزی شاگردانش در دیدار مقابل یووه خوشحال است می گوید: به شاگردانم افتخار می کنم آن ها همه تلاششان را کردند ......

سرمربی تیم یونایتد که از پیروزی شاگردانش در دیدار مقابل یووه خوشحال است می گوید: به شاگردانم افتخار می کنم آن ها همه تلاششان را کردند.
به گزارش خبرنگار مدال، مورینیو در پاسخ به سوالات خبرنگاران درباره این دیدار گفت:
بازی خیلی خوبی بود. سطح هر دو تیم بالا بود و ما در بالاترین سطح ظاهر شدیم. بعد از آن گل پنج دقیقه وقت داشتیم تا دوباره بیدار شویم و شروع کنیم ولی تیم تا لحظه آخر در جریان بازی بود.

مورینیو تاکید کرد: در یک روز زیبای ایتالیایی، یکسری کارها انجام دادم. می‌دانم میلیون‌ها نفر بابت این پیروزی خوشحال هستند اما به یوونتوس و کیفیت و توانایی های این تیم احترام می‌گذارم. واقعا به شاگردانم افتخار می‌کنم چون آن‌ها همه تلاش‌شان را به کار گرفتند.

وی افزود: چند نفر از بازیکنان ما در مصاحبه پس از بازی رفت گفتند که آن‌ها کمی نگران بودند و حس خوبی نداشتند. باید به اینجا می‌آمدیم و حس بد را کنار می‌گذاشتیم. در شرایطی بودیم که فکر می‌کردیم باید تا ثانیه آخر بازی پیشروی کنیم. بچه‌ها واقعا کار را خوب شروع کردند و اوضاع تحت کنترل بود و من از آنها رضایت کامل دارم.

مورینیو درباره تیم حریف نیز گفت: یوونتوس بازیکنان خارق العاده‌ای دارد. گل کریستیانو رونالدو زیبا بود و بونوچی که آن پاس زیبا را ارسال کرد یک مدافع بود! آن‌ها تیمی فوق العاده همراه با رکوردی شگفت انگیز در بازی‌های خانگی هستند.

سرمربی یونایتد در پایان تصریح کرد: یک فینال خانگی مقابل یانگ بویز در پیش داریم. اگر محاسبات ریاضی من درست باشد، صعود خواهیم کرد؛ بنابراین حالا کار را به تماشاچیان در اولدترافورد می‌سپارم. امیدوارم به موقع برسیم! امروز به طرز خیلی خوبی در اینجا از ما محافظت شد؛ از پلیس ایتالیا ممنونم. امیدوارم بتوانیم تمام سه امتیاز را کسب کنیم.

تگ ها


منچستر یونایتد فوتبال