مورینیو: تابستان عجیبی پیش رو داریم

ژوزه مورینیو مدعی شد فعلا تمرکز او روی خریدهای تابستانی تاتنهام نخواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تاتنهام که فصل را فراتر از انتظار آغاز کرده و حتی در نیم فصل نخست در بین مدعیان قهرمانی در لیگ برتر جای داشت، در حال حاضر در رتبه ششم جدول قرار گرفته و در تلاش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان است. از همین حالا اخباری در مورد احتمال انتقال بازیکنان بزرگ به تاتنهام شنیده شده، اما ژوزه مورینیو هدف فعلی تیمش را کسب حداکثر امتیازات ممکن تا پایان فصل توصیف کرد.

ژوزه مورینیو گفت: "ما در حال حاضر بیش از آینده در مورد اتفاقات حال حاضر تمرکز کرده ایم. اما مطمئنا من نیز افکار خود را در مورد نیازهای باشگاه در فصل تابستانی دارم. البته ما ایده های خود را به اشتراک می گذاریم. وقتی می گویم ما، منظورم خودم و مدیران باشگاه از جمله رئیس تاتنهام یعنی دانیل لووی است.

بنابراین ما می دانیم که چه می خواهیم. اما در عین حال همه ما می توانیم انتظار یک تابستان عجیب و غریب را داشته باشیم. من معتقدم این پنجره نقل و انتقالات شرایطی متفاوت نسبت به فصول گذشته داشته و کمی عجیب خواهد بود. اما تصور نمی کنم در حال حاضر فکر کسی در باشگاه معطوف به اتفاقات آینده باشد. همه ما به دنبال کسب حداکثر امتیازات ممکن هستیم تا فصل جاری را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانیم."

بیشتر بخوانید:

اینتر بدون اینکه فوتبال بازی کند، قهرمان اروپا شد

مورینیو: من یکی از مهم‌ترین مربیان دنیا هستم

 

 

تگ ها


ژوزه مورینیو فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال