مورینیو: تاتنهام در یک سال تحولاتی بزرگ داشته

ژوزه مورینیو در آستانه یک سالگی مربی‌گری اش در تاتنهام می‌گوید از تحولی که در این مدت در این تیم بوجود آمده راضی و خوشحال است....

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو در آستانه گذشت یک سال از منصوب شدنش به عنوان سرمربی تاتنهام از تغییرات بزرگی که در این مدت در این تیم بوجود آمده ابراز خوشحالی و رضایت کرد.

مورینیوی ۵۸ساله سال گذشته میلادی در ماه نوامبر بعد از اخراج مائوریسیو پوچتینو از تاتنهام به عنوان سرمربی جدید این تیم منصوب شد. تاتنهام با اینکه فصل گذشته در لیگ قهرمانان حضور نداشت (درحالیکه یک فصل قبل از آن تا فینال پیش رفته بود) اما در فصل جاری شروع قدرتمندی داشته و نتایج جالب توجهی بدست آورده که از جمله آنها می توان به پیروزی ۶-۱ مقابل منچستریونایتد اشاره کرد.

مورینیو که تیمش فردا در لیگ برتر به مصاف برایتون می‌رود در آستانه این بازی گفت: " برای من هیچ چیز عوض نشده و همان انگیزه ای را دارم که روز اول در این باشگاه داشتم. تیم برای من همیشه مهمتر از هر چیز دیگری بوده. یک تیم به استعدادهای بزرگ نیاز دارد ولی استعدادها هم نیازمند تیم هستند که درخشش آنها را ممکن کند. تیم ما در حال حاضر به اعتقاد من چنین تیمی است".

آقای خاص در ادامه صحبتهایش گفت: " تیم ما حتی در بدترین لحظات مثلاً در مقابل وستهام یا شکست مقابل اورتون، همچنان یک تیم بود. من از این بابت خیلی خوشحالم چون با اینکه حدود یک سال از حضور ما در تاتنهام می گذرد ولی تاتنهام در همه سطوح تغییر و تحولی بزرگ را پشت سر گذاشته".

تگ ها


ژوزه مورینیو تاتنهام