مورینیو: تعویض لوسلسو؟ از بازیکن تعریف کنید نه من!

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام از نظم تیمی شاگردانش در دیدار مقابل منچسترسیتی تمجید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام در شبی که به خوبی از موقعیت های خود روی دروازه سیتی بهره برد، موفق شد با دو گل این تیم را مغلوب کند. جیووانی لوسلسو تنها ۳۵ ثانیه بعد از ورود به میدان موفق به گلزنی شد، اما ژوزه مورینیو مدعی شد لازم به تمجید از این سرمربی نیست و چنین اتفاقاتی در فوتبال رخ می دهد.

ژوزه مورینیو گفت: شما دیدید در جریان بازی چه گذشت، ارائه چنین عملکردی گاهی دشوار است، اما بازیکنان تاتنهام از نظر تاکتیکی بسیار خوب کار کردند. برنامه ریزی، تلاش بازیکنان و استحکام حاکم بر بین بازیکنان فوق العاده است و فکر نمی کنم دیگر نیازی باشد من چیزی بگویم.

وقتی تیم حریف اشتباه می کند شما باید برای بهره گیری از آن آماده باشید. رعایت چنین نظمی در مبدان نیازمند تلاش فراوانی است و من به همه بازیکنان افتخار می کنم، زیرا عملکردی فوق العاده داشتند.

تعویض جیووانی لوسلسو؟ شاید برخی از هواداران که در خانه بازی را تماشا می کنند، بعد از گلزنی لوسلسو بگویند عجب سرمربی بزرگ روی نیمکت نشسته، اما در واقع چنین مواردی در فوتبال رخ می دهد. باید از بازیکن تمجید کرد نه از سرمربی، زیرا ضربه پایانی لوسلو خوب بود.

تانگی اندومبله در آن دقیقه از بازی بسیار خسته بود، زیرا کار دشواری در میدان داشت و باید در وسط زمین با هری کین همکاری می کرد. همچنین وقتی وینگرهای ما به سمت مرکز میدان حرکت می کردند، اندومبله وظیفه داشت بخش زیادی از زمین را پوشش دهد که این کار بسیار سختی است. در آن لحظه لوسلسو بسیار سرحال بود و موفق شد دروازه سیتی را باز کند.

مصدومیت توبی آلدروایرد؟ آسیب دیدگی او عضلانی است. ما سه مدافع میانی در لیگ برتر داریم، اما در لیگ اروپا جو رودون را در اختیار نخواهیم داشت. کسی مقصر نیست و آلدروایرد وقتی بلژیک برای پیروزی به او نیاز داشت بازی کرد.

تگ ها


ژوزه مورینیو پپ گواردیولا تاتنهام منچستر سیتی