مورینیو: تلاش کردم اما نتوانستم مشکلم را با پوگبا حل کنم

آقای خاص می‌گوید تمام تلاشش را برای حل مشکلاتش با پل پوگبا انجام داده است...

آقای خاص می‌گوید تمام تلاشش را برای حل مشکلاتش با پل پوگبا انجام داده است

ژوزه مورینیو از دوران حضورش در اولدترافورد گفته است.

به گزارش مدال، ژوزه مورینیو پس از دو سال و نیم هدایت منچستریونایتد به دلیل کسب نتایج ضعیف در فصل جاری از سمت خود برکنار شد. او در ماه های انتهایی حضورش با برخی بازیکنان تیمش از جمله پل پوگبا به مشکل خورده بود و این دو حتی در جریان یکی از تمرینات در حضور دوربین ها تنش لفظی مختصری هم پیدا کردند.

پوگبا قصد داشت در صورت ادامه کار مورینیو از یونایتد جدا شود ولی در نهایت آقای خاص بود که اخراج شد و پوگبا حالا زیر نظر اوله گنار سولسشر، تبدیل به یکی از تعیین کننده ترین بازیکنان منچستر شده است.

ژوزه مورینیو که این روزها به تفسیر بازی های مهم اروپایی در شبکه "بی این اسپورتس" می پردازد، در مورد مشکلاتش با پوگبا گفت: "همیشه سعی‌ام بر این بود تا راه حلی برای مشکلات پیدا کنم ولی یکی بود که نتوانستم مشکلاتم با او را برطرف کنم. وقتی یک بازیکن در ترکیب ثابت قرار می گیرد، از مربی اش راضی است؛ ولی وقتی مورد استفاده قرار نمی گیرد، از مربی آزرده خاطر خواهد شد."

مورینیو افزود: "طبیعت فوتبال همین است و نمی توان چنین چیزی را تغییر داد. با این حال معتقدم اینجا بحث شخصیت بازیکنان نیز مطرح است. اینکه نگاه و طرز تفکرشان چگونه است. برخی افراد هستند که با آنها رابطه و صمیمیت بیشتری داریم. این طبیعی است. در یک تیم فوتبال هم چنین شرایطی حکمرماست. برخی بازیکنان با برخی مربیان ارتباط بهتری می گیرند و برای شان فوق العاده بازی می کنند ولی با مربیانی دیگر، شرایط برعکس می شود."