مورینیو: حذف یوونتوس مرا شگفت‌زده نمی‌کند

سرمربی سابق یونایتد از حذف یوونتوس تعجب نخواهد کرد...

سرمربی سابق یونایتد از حذف یوونتوس تعجب نخواهد کرد

آقای خاص شرایط یوونتوس در لیگ قهرمانان را دشوار می‌داند.

به گزارش مدال، یوونتوس امشب در شرایطی مهمان اتلتیکومادرید است که مورینیو اذعان داشت اگر تیم دیگو سیمئونه موفق به حذف بیانکونری شود، او تعجب نخواهد کرد.

مورینیو گفت: "من فکر می کنم یوونتوس می تواند در لیگ قهرمانان قهرمان شود زیرا چون بازیکن تاثیرگذاری مانند کریستیانو رونالدو را در اختیار داشته دارند و تشنه این عنوان هستند، اما اگر آنها به اتلتیکو مادرید ببازند هم جای تعجب نیست زیرا حریف آنها نیز تیمی جاه طلب است.

با توجه به برگزاری فینال در واندا متروپولیتانو، اتلتیکومادرید سرمایه گذاری سنگینی برای رسیدن به فینال انجام داده و شاید برخی معتقد باشند این تیم زیبا بازی نمی کند اما همه ما به خوبی می دانیم دیگو سیمئونه چه سبکی دارد. سیمئونه مهاجمانی دارد که می توانند تکلیف بازی را مشخص کنند و به همین دلیل است که من فکر می کنم یوونتس هم ممکن است قهرمان شود و هم شاید در این مرحله حذف شود.

لیگ اروپا؟ هنگامیکه یک تیم برای لیگ قهرمانان آماده می شود اما به لیگ اروپا راه پیدا می کند، همانند منچستریونایتد تحت هدایت من باید برای قهرمانی در این رقابت ها تلاش کند. بنابراین اینتر، ناپولی، چلسی و برنده لاتزیو و سویا می توانند مدعی باشند و من معتقدم یکی از تیم ها فاتح لیگ اروپا می شود."