مورینیو: دروغ نمی‌گویم، هری کین به دربی می‌رسد!

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام در مورد مصدومیت هری کین، ستاره انگلیسی تیمش صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، هری کین در فصل جاری یکی از بهترین بازیکنان لیگ انگلیس بوده و با گلزنی و ارسال پاس گل های متوالی، نقش مهمی در صدرنشینی تاتنهام تا اینجای فصل ایفا کرده است. اسپرز ابتدای هفته بعد و در دیداری حساس در خانه خود پذیرای آرسنال خواهد بود و اخباری در مورد احتمال غیبت او در این دیدار منتشر شده است.

هری کین تمرینات امروز تاتنهام را به علت مصدومیت از دست داد و هنوز مشخص نیست قادر است در این دربی حساس تیمش را همراهی کند یا خیر. اما ساعتی قبل ژوزه مورینیو در مصاحبه ای در مورد آخرین شرایط بازیکنان مصدوم تیمش صحبت کرده و مدعی شد در حال حاضر تصور او بر این است که هری کین فرصت بازی کردن مقابل آرسنال را پیدا خواهد کرد.

ژوزه مورینیو گفت: "فکر می کنم هری کین، وینیسیوس و سرخی رگیلون ممکن است در دیدار مقابل آرسنال در میدان حضور یابند. قصد ندارم در مورد جزئیات مصدومیت هری کین چیزی به شما بگویم. اما فکر می کنم او برای حضور در میدان در بازی مقابل آرسنال شانس خوبی دارد. من نمی خواهم دروغ گفته و چیزی را پنهان کنم، اما احساس من این است که هری کین می تواند در بازی مقابل آرسنال در میدان حاضر شود و در حال حاضر اینگونه فکر می کنم."

تگ ها


ژوزه مورینیو هری کین تاتنهام