مورینیو در آستانه هدایت بایرن مونیخ بود

کارل هاینس رومنیگه، مدیر سابق بایرن مونیخ مدعی شد این تیم در آستانه توافق با ژوزه مورینیو بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، از اواخر فصل گذشته بود که باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد هانسی فلیک از فصل بعد سمتی در این باشگاه نداشته و از بایرن جدا خواهد شد. از همان ابتدا اخبار زیادی در مورد احتمال حصور یولیان ناگلزمان، سرمربی جوان لایپزیش روی نیمکت بایر مونیخ مطرح شده شود و در نهایت او بود که به جای هانسی فلیک موفق این سمت را به عهده گرفت. اما حالا کارل هاینس رومینیگه فاش کرد بایرن مونیخ با ژوزه مورینیو نیز وارد مذاکره شده، اما در نهایت آنها تصمیم به انتخاب فردی با ویژگی های متفاوتی گرفتند و حضور این سرمربی پرتغالی در بوندسلیگا منتفی شد.

کارل هاینس رومنیگه گفت: "ژوزه مورینیو نامزد هدایت باشگاه بایرن مونیخ بوده و قرار بر این بود او راهی آلمان شده و سرمربیگری تیم را بر عهده بگیرد. اما در نهایت ما تصمیم گرفتیم فرد متفاوتی با ویژگی های دیگری روی نیمکت بایرن مونیخ داشته باشیم که بیشتر با شرایط این باشگاه متناسب است و به همین دلیل انتقال ژوزه مورینیو به مونیخ منتفی شد.

البته من برای شخص ژوزه مورینیو احترام زیادی قائل هستم و امیدوارم او روی نیمکت باشگاه رم عملکرد درخشانی در آینده داشته باشد، زیرا او مربی بزرگی در دنیای فوتبال به شمار می آید."

تگ ها


آ اس رم کارل‌هاینس رومینیگه بایرن مونیخ ژوزه مورینیو