مورینیو در تیررس مدیر ایرانی

مالک ایرانی باشگاه اورتون به دنبال جذب مورینیو است....


ژوزه مورینیو به‌عنوان گزینه مربیگری اورتون مطرح شده و مشیری قصد استخدام مربی مطرح پرتغالی را دارد.

به گزارش مدال، ژوزه مورینیو که پس از اخراج شدنش از سمت سرمربیگری تیم منچستریونایتد در اواسط فصل جاری، هدایت تیم دیگری را برعهده نداشته، ممکن است با قبول هدایت یک تیم انگلیسی به عرصه مربیگری بازگردد. آقای خاص بابت اخراجش از تیم منچستریونایتد در حالی که تا سال ۲۰۲۰ با این باشگاه انگلیسی قرارداد داشت، ۱۵ میلیون پوند به عنوان غرامت دریافت می‌کند.

شبکه رادیویی «آر سی اِن» کلمبیا گزارش داد سران باشگاه اورتون در خصوص احتمال استخدام مورینیو با یکدیگر به بحث و تبادل‌نظر پرداخته‌اند، این در حالی است که مارکو سیلوا، سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان مرسی‌ساید با وجود اینکه در تابستان اخیر هزینه زیادی صرف خرید بازیکنان مدنظرش کرد، به دلیل تداوم نتایج ضعیف این تیم، تحت‌فشار است و احتمال اخراج شدنش وجود دارد.

گفته می‌شود ژوزه مورینیو و مارسلو بیلسا، سرمربی کنونی لیدزیونایتد دو گزینه مدنظر سران باشگاه اورتون در صورت اخراج مارکو سیلوا هستند. آقای خاص در حالی مورد توجه باشگاه اورتون قرار گرفته که نشریه «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا گزارش داده سه باشگاه اینتر، بایرن مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن نیز وضعیت مورینیو را زیرنظر دارند.

تگ ها


فوتبال